Sayfa 6/999 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon
Arama sonucu : 7989 madde; 41 - 48 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz III

Duhul
    Nov 2018
    İkamet
    Gönüllerde yaşıyorum.
    Gönderi
    7,299
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu başlığa 2. ve muhtemelen son yazım Bir dingile cevap verme gereği duymadıkça yaznayacağım. Birisi vebal altına soktu. Bu topik kapandığında dolar 7.31 in altında kalırsa çok mahcup olacağım. Aldık bir sorumluluk inşallah utanmayız.
    Bu arada bi 20 cm daha kesmişler diye bir söylenti car yazıp bırakayım.
    Abi şimdi seni aramızda tutmak için dingillik mi yapalım yani , trol mü olalım. Bizi kötü yola sevk ediyorsun, etme .

2.  Alıntı Originally Posted by KaraKemal Yazıyı Oku
    başkan naptın sen yaaa ? erken açtın başlığı, woodou abi daha bacak değiştiricekti, öyle açacaktın başlığı.. erken yaptın, olmadı, gitmez bu dolar artık, bi çuval inciri berbat ettin başkan.. yakışmadı..
    başkan kusura bakma, totem işleri falan bize uymaz, bi kusurumuz olduysa affola.. woodou abi kim yaaa ? ben tanımam.. uydurmuş biri herhalde.. kalbimiz her zaman için dolar'la

yürü baba yürü
    fistanını sürü

3. Fed 0.25 indirse faizi nereye kadar dusus olusur lakin bi dahaki merkez toplantisinin faiz indirimini erken fiyatlayan olabilir acaba piyasanin aksine kurek mi cekiyoruz diye icinden gecirmiyor degil insan bazen.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,621
    Yeni başlık açılır
    Dolar yine 5.69 olur
     Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Bu defa olacak 5.70de benden olsun. Dolarcılara Uğur getirsin.
    hisse.net mobile
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

5. En son Tl satıp dolar aldığım tarihe bir bakayım dedim baya olmuş, 2016 eylül sonlarıydı sanırım alım yapmışım %70 civarı. Tam hatırlamasamda 2.98/3.01 o civarlarda olması gerekti satış fiyatı. Cuma günü uzun bir aradan sonra tekrar dolar alacağım. (yatırım tavsiyesi değildir)

bu arada birşey bildiğimden almamıştım doları yurtdışındaki bir kaç işim için portföyümün büyük kısmını dolara çevirmem gerekti.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye
    Gönderi
    10,163
    Blog Entries
    12
    bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu. kıymetli paylaşımlar bunlar.

7.  Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    bak bunu öğrendiğimiz iyi oldu. kıymetli paylaşımlar bunlar.
    Haklısınız bana da pek hoş görünmedi şöyle tekrar okuyunca.

Duhul
    Feb 2019
    İkamet
    Emmiden hakiki yalanlar
    Gönderi
    7,825
    Sabit dolar yapmışlar.
    Selamlar.
    Selamlar. Burada yazmış olduğum bilgi, yorum ve düşünceler tavsiye ve yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Webster üstad nerede diye sormayın, işte burada: https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=45203

Sayfa 6/999 İlkİlk ... 456781656106506 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •