Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon
Arama sonucu : 38 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Endeks ve Genel Analizler

131725 tekrar long.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

131700 bölgesinden 2 kademe girdik long bakalım.

Grafikte attım hem üçgen formasyon desteği + saatlik 50 ema destek noktası 131700 de altında 130900 yükselen trend desteği mevcut.
    131500 bölgesini aşağı kesmezse iyi Allah kerim bakalım.
    Yazdıklarım yatırım önerisi değildir akıllı olun kendi aklınız var ona göre, hele trollseniz uzak durun birader aman aman amannn.

131700 longlara 131450 den ek attık bakalım.

Trend is friend kuralını işletiyorum endeks vadeli 150bine kadar her düşüş alım fırsatı olarak algılıyorum.

Sabahki üçgen yapısı bu hale geldi son alçalanıda kırdık bu güzel ancak şimdi bizi 134000 üstüne atacak bir ivme lazım.

Arkadaş faiz indi, doların hergün canına okuyorlar e borsada düşse bu millet ne alacakta para kazanacak sonuçta piyasa bir şeyi almalı.
    Hadi bakalım 131575 ortalamlı son longlar ile devam. Üçgenin hedefi 136200 olması lazım ama biraz abartı gibi gelsede bekliyorum şimdilik. Allah kerim.

Grafik karışık gibi gelebilir ancak bu Gold grafiğinde ince bir nüans var.
    Bütün trend tepe yapısı ve sonrasında düşüş ve düşüşte 2,618 fiboda 2li dip ve sonra tekrar ralli ile gitti.
    Bu grafik sayesinde en son 1404-1442 yükselişini yakaladım ancak şuan ki yapıca bu rakam 1409,70 dolarda. Eğer ki gold oraya gelir ve 2li dip yaparsa kısa stoplu güzel bir alım planım var. Gazamız mübarek ola.

En son açtığım 131575 ortalama longlarıda 132300 den kapadım bereket versin.

Sabah 650 öğlende 725 pips = 1375 Pips

spot thy ile devam şimdilik.

132.475 tekrar 1 kademe long bakalım.

5 likteki bu düzeltme çalışacakmı bi görelim bakalım. Hem rsi aşırı alımdan soğutuldu hemde fiyat 5 dk lıkta alçalan kama yaptı.

Sayfa 3/5 İlkİlk 12345 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •