Sayfa 121/670 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 961 - 968 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Aklıma sen gelmedin değil.Sozumun bukadar seni etkilediğini bilmiyordum. Doğru zamanda kacmissin ama bende fena zamanda kaçmadım. Beklıyorum 😊

2. destek köstek kalmadan boş kademelerle yıkılmış

spek kağıdı olmasa 2.600 e kadar çekilebilir derdim ama sahibinin insafına kalmış
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

3.  Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Aklıma sen gelmedin değil.Sozumun bukadar seni etkilediğini bilmiyordum. Doğru zamanda kacmissin ama bende fena zamanda kaçmadım. Beklıyorum ��
    espirisine takıldım zaten bende

o değilde 3.5** lerde çıkmadığıma üzüldüm sadece yoksa maliyetim 3,17 idi yukardan sattım
    Eskilerden Kim Kaldı Şu Piyasada-->https://www.hisse.net/topluluk/showthread.php?t=46405
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Eyvallah. Hayırlısı bakalım

5. Arkadaşlar selam,
    Yaklaşık bir yıldır sizlere göre sembolik bir miktarla tahtadayım.
    Malum kardeşler var bilanço iyi Almanya satılacak diye 4 küsüre girdik sonra kendimizi 3 lirada bulduk. Kardeşler çıktı mi çıkmadı mi onu da tam bilemiyorum ama ikinci 4 liraya git gelde vermiş olabilirler tahminime göre. Trade ede ede maliyeti indirdik ama ortada yine birşey yok.
    Kendimi ucuza gayrimenkul almış gibi avutuyorum.
    Ama diğer yandan patron Sinpaş in patronu yani hem olumsuz hem olumlu şeyler var tahtada.
    Yine de 10 liraya thy garanti almaktan daha az risklidir diye sesli düşünüyorum.
    Bu forum islerine yıllar önce tövbe etmiştim ama insan içindekini dışarı dökmeden rahat duramıyor. Yazmak insanı rahatlatıyor.

6. Halktan işlem yapan kimse tek başına en büyük alıcı bugün tahtada. Altlar da üstler de bomboş 8000 lot taban 11000 lor tavan yapabilir. İn cin top oynuyor.

Evet birileri operasyon yaptı. Bizde yedik

8. Tek tesellim temel rasyolar iyi.

Sayfa 121/670 İlkİlk ... 2171111119120121122123131171221621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •