Sayfa 269/670 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon
Arama sonucu : 5359 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    galibin tarzı bu kağıt tam olarak. zaten galip patronla sahiple anlaşır götürür. başka numarası yok o adamın. baba kağıtlara, kaliteli kağıtlara falan sokmazlar zaten onu. gerçi bunlar kimseye zırnık koklatmayacakları için kimseyi sokmazlar o açıdan doğru...
     Alıntı Originally Posted by Lords9966 Yazıyı Oku
    Mal ayhan öztürk te idi. Ilk operasyonu o yaptı. 3.20 den 2.40 geri geldi. Haber ona yaradı. Mal boşalt ti

SM-A320F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bu defter değeri ve bu satış haberi ile ayhan öztürk malı yemezse yemek isteyen/yiyen mutlaka çıkar. 10 trilyona fiili dolaşımdaki hjisselerin tamamını alırlar. Sonra bas 20-30 a, sonra avm satışından gelen para artı geçmiş yıl karları vs derken sermayeyi 52 trilyondan 1 katrilyona yüzde 2000 bedelsiz yap ve 3,5 milyon hissen olsun 70 milyon adet hisse, bölünme sonrası için hisse başı fiyatın 2 tl den aşağı olmasın ama tamammı

İşin şakası bir yana avm satış bedeli 100 milyon eurodan aşağı olmaz umarım ve de çok da bekletmezler inşallah
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Bu defter değeri ve bu satış haberi ile ayhan öztürk malı yemezse yemek isteyen/yiyen mutlaka çıkar. 10 trilyona fiili dolaşımdaki hjisselerin tamamını alırlar. Sonra bas 20-30 a, sonra avm satışından gelen para artı geçmiş yıl karları vs derken sermayeyi 52 trilyondan 1 katrilyona yüzde 2000 bedelsiz yap ve 3,5 milyon hissen olsun 70 milyon adet hisse, bölünme sonrası için hisse başı fiyatın 2 tl den aşağı olmasın ama tamammı

İşin şakası bir yana avm satış bedeli 100 milyon eurodan aşağı olmaz umarım ve de çok da bekletmezler inşallah
    Ben günlükçüyüm uzun vadem 1 hafta

Ben günlükçüyüm uzun vadem 1 hafta

Bende bikaç bin lot aldım, az bir miktar, baya ekşınlı olacağını düşünerekten izleme amaçlı aldım
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Bende bikaç bin lot aldım, az bir miktar, baya ekşınlı olacağını düşünerekten izleme amaçlı aldım
    Marta kadar beklersen kazanırsın. Kademeler azz

Marta kadar beklersen kazanırsın. Kademeler azz

1 hafta için beklentiniz nedir? Yüzde kaç lık bir kar bekliyorsunuz?

6.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    1 hafta için beklentiniz nedir? Yüzde kaç lık bir kar bekliyorsunuz?
    Haftada yüzde 10

7. 15 dklıklarda kopması lazım aşağı-yukarı

8. şimdi kycı psikolojisini anlatan enstanteneler yorumsuz

Sayfa 269/670 İlkİlk ... 169219259267268269270271279319369 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •