Sayfa 310/670 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 2,473 - 2,480 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Ulen rsinin stotastikin grafiğin içine etti adam yangından mal kaçırıyor diyeceğim de ne kazandında satıyon alem bu spek spekülasyon veya manipülasyon ne dersen de adama gülerler
    mnbb kardeşim bu speği karaköye götürseler rezil eder adamı..tam bir komedi..şu ana kadar ütopyadan sonra gördüğüm en salak spek..çelikin yerinde olsam bu adamı bırak kapıdan bacadan içeri almam...çok korktum....

2. Vay be geldiği hale bak
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3.  Alıntı Originally Posted by mnbb Yazıyı Oku
    100 bin lot oldu aman yarabbim o alışları ben karsılamasaydın 4.20 den bugune senet dahada düşerdi ama bizde sona geldik avni abi benden bu kadar alım son mermi 3.69 a kadar sonra bende tükendim parada bekliycez artık
    zaten ona bozuluyor spek sen aldıkça senden almak için aşağıya çekiyor..sen sat bak nasıl keyfi yerine gelecek...yav garip olan ne biliyor musunuz sizden benden başka kimseler yok gibi ...speği de unutmayalım adam alınmasın...

4.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    zaten ona bozuluyor spek sen aldıkça senden almak için aşağıya çekiyor..sen sat bak nasıl keyfi yerine gelecek...yav garip olan ne biliyor musunuz sizden benden başka kimseler yok gibi ...speği de unutmayalım adam alınmasın...
    Bende alımları 31 vs 69 gibi giriyom anlasın kim kimle tassak geciyo spk mpk tanımam arasın beni bulsun 100 bin lot oldu bi 100 bin de güç yeter bi abimiz talımı satar alırım diyogçdu biri 80 bin bekliyom düşse alacagım diyodu o insanlar elbet girecek 58 bin lot işlemle boş kademeye satış yollamayla korkmaz bu millet

5. Dogan gazetede dengede bossa da senin gibi yaptılar kazanan ben oldum artık sıra sende en fazla zamanımı calarsın paramı asla

6. Döndü artık yukarı bugunun tarihini atın birdaha bu 3.53 seviyesi uzun zaman görmez

7. Kapanışa doğru mal kapma savaşı olabilir.

8. sngyo HER GÜN + % 2.78 YAPIYOR SPEĞİDE BİZİM DALTON OLMALI ŞU ANA KADAR UZAYA GİTMELİYDİ BABA KAĞIT...PEKİ BİR HAFTADIR KAÇ 0.37 HER GÜN KAPANIŞTA 0.36 SON FİYAT YAP(ALIŞ36-SATIŞ37) ERTESİ GÜN ÇOĞUNLUKLA 0.37 GÖSTER HEP YEŞERT...KAPANIŞTA VE ERTESİ GÜN AYNI SENERYO DEVAM...ANLAYACAĞINIZ BUNLAR ÇULSUZ....ZAVALLI...

Sayfa 310/670 İlkİlk ... 210260300308309310311312320360410 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •