Sayfa 319/670 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 2,545 - 2,552 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Bu almanyada ki satacakları.
    Yerin fiyatı hakkında bilgisi olan varmı.ben bulamadım.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by bünyas08 Yazıyı Oku
    16 Ocak herkesin hisseyi gömdüğü gün gene aynı fikirdeyim okuyan arkadaşlar şirketi arayın sorun kafanizdakileri Fatih beyde Abdurrahman beyde herşeyi güzelce anlatırlar kendi kararinizi kendiniz verin

Lenovo P2a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Daha yatırım danışmanı olupta içeriden bilgiyi tam vercek adamı göremiyom ben patron dan habersiz anladınızmı bizde hisseye güven tam donu satar alırım ama kimseyede al demem sat demem herkes aklıyla özgür yazdıklarım yatırım tavsiyesi degildir olamazda

3. Pd/dd 0.63 daha tartışma ve fırtına koparmak için çok erken hele bi çift hanerleri görelim o zaman pd/dd 2 diyenlere kim diye bir bakılır
    Bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

4. Ne oynak kağıtmışsın sen
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

5. brüttakasa mı sokacaklar yine spek kağıda hakim olamıyor ya da öyle olsun istiyor

6.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    brüttakasa mı sokacaklar yine spek kağıda hakim olamıyor ya da öyle olsun istiyor
    3.55 e kadar her kademeyi alışla doldurdum korkma mezedu verirse kendi kaybeder

7.  Alıntı Originally Posted by Mnbb Yazıyı Oku
    3.55 e kadar her kademeyi alışla doldurdum korkma mezedu verirse kendi kaybeder
    Eyvallah, ondan tırstı galiba geriye saramadı

8. Ne dedik ben bir at sinegiyim yapıştımı gte istediğimi almadan kopmam düşürmek için koşarsa yorulur kuyruksallarsa müşterisi cok olur versin bizim istediğimizi ac gözlü degiliz doyunca gideriz bizim karnımız ac gözümüz degil karnı ac olan doyana kadar gözü aç olan ölene kadar derler

Sayfa 319/670 İlkİlk ... 219269309317318319320321329369419 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •