Sayfa 326/670 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 2,601 - 2,608 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kralkobra Yazıyı Oku
    Bütün malı verdin galiba tavanı bozdu.

E2003 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Az kaldı aksam düşüsde biraz daha ilave ettim 13000 kaldı toplam yarın bi tepki hereketinde onuda verir bu srvtgy macerası biter 3.80 ila 4.02 arası alınır ama birdaha öyle yüklü almam 3 defa hetrik şabsı verdi bu avm satışı beklentisiyle zaten hesaplasam 7 civarı satmış oldum bereket yeni adresimiz adel dzgyo avod hurgz bekleriz

2. Hepinizden tek tek kırdıysam özür dilerim herkesin kazancı bereketli olsun cok ugrastırdı ama degdi bürüte sokturana kadar ugrastırdı kendiyle ama kazanan biziz bereket versin

3.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    saatlikte hareket zamanı çanağı kırıyoruz
     Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Eveet, ilk çanak kırıldı 4.32 görüldüspekle aynı kafadayız
    15 dklık saatlikte çanak tavanı gösteriyor benim tanıdığım spek bunu yaparadam sanat icra ediyor
    sabah seansı sonunda 13.00'e doğru 4.28i kırarsa 4.60lara doğru hareket yapabilir bu arada 4.60 gelen tavana da ne kaldı deyip tavan yapabilir
    Ben diyorum spek beni seviyor grafiği hazırlıyor ben yorumluyorum o tekrar grafik hazırlıyor ben onun sözcüsü oldum

4. dikkat çekenler
    vakıf alış:+20.000 satış -64.000=-44.000
    halk alış:+62.500 satış -68.500=- 6.000

5. MNNB satmış da oradan biri tarafından da karşılanmış diyebiliriz, tahtayı görmedik ama vakıf patron tavandan bozmuş olabilir bu arada işkillenen, korkan veya yeter diyen kycı -mnnb satışa geçmiş olabilir

6. Syn.Mezedu tahta yapıcının ciğerini okuyorsunuz.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

7. Satışlar benim tamam 13 bin kalan onuda düştü diye aldım saterken 4.50 489 arası verdim arkadaslar bilgi amaclıdır bu yazım

8. Cuma ya 5 olur dedik az daha oluyordu sağlık olsun alıcılar iştahlı o kadar lotu alanında bir bildiği vardır formasyona müdahele olmasa yarın 5.50 ler rahat görülürdü yarın olmazsa haftaya zaman uzar ama formasyon hedefi değişmez bu iştahla herkesin elindekini alır
    Ben at sineği modundayım spek sayın mnb istediğini yapsın nasipse çift hanerleri görmeden bırakmam
    Nihayetinde açığa satış söz konusu değil beklemeye devam
    Bu düşüş gün içi hareket ne kadar benzer gösterilebilir bilemiyorum ama geçen günlerdeki tavandan dönmesi ve sonra döndüğü yeri yavaş yavaş geçmesine çok benzetiyorum 4.56dan 3.85 vermiş sonra yavaş yavaş yükselerek 4.90 ı göstermişti önümüzdeki günlerde 4.90 ı da geçeceğine inanıyorum
    Bol kazançlar
    YATIRIM TAVSİYESİ OLAMAZ

Sayfa 326/670 İlkİlk ... 226276316324325326327328336376426 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •