Sayfa 39/670 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 305 - 312 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Andrei28 Yazıyı Oku
    Sayın halefselef trnsk da srmaye azaltımına mı yatırım yaptınız?
    3 senedir hissedeyim 10 kat kar görüp satmadim inat ettim yine satmadim lotumu 7 kat artirdim bekliyorum benim paramin şerefi var ya batar yada beraber kazaniriz surenle

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2.  Alıntı Originally Posted by Sonhaber Yazıyı Oku
    Ne demişler küçük yatırımcı hayaller ile yaşarlar inşallah 200 tl olduğunu görürüz sonu Sinpaş gyo benzemez inşallah millet ne hayaller kurarak almıştı değil mi yerlerde sürünüyor
    Abicim yanlış anladınız bu şirkette potansiyel var çıkarsa yok üçkâğıtçı lik yapacaklarsa yine yükseltmeleri gerekiyor halka açık oranı yüzde 6 yani 200 olsa bile kendine bize cerez parası verecek sadece bu arada ben kademeli alır satarım

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Yok mu müjdeli haber???? Nasıl patron bunlar????Aylardan beri ne konuşuyorlar???Son ana kadar kasıyorlar.Anı da bilmiyoruz ki...İllaha biz mi arayıp soralım???Sorsak ne olacak,yine bir kulp bulurlar...Adam olunda bir işi doğru dürüst yapın.Şeref yoksunu ********ler.....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

4. Bugün aradım sordum, yatırımcı ilişkileri sorumlusu yurtdışına çıkmış, pazartesi gelecekmiş.

5. Dün finans yat. 3.55 mal alıyor, bugün 3.37 zararına mal satıyor. Adam son işlemlerinde sürekli zarar etti, hisseyi aşağı çekmeye çalışıyor. İş deki adam da karşılıyor sağolsun. Hayek bey sizmisiniz yoksa

Abdurrahman bey di galiba.O mu çıkmış dış ülkeye???

Şirketi bir kişi mi bakıyor,yok mu vekili????

Aklımdan da geçmedi değil,imana gelmişler se belki dedim.Guzel haberi ramazan ayında gönderelim de,sevap kazanalım biraz derler diye😳

Sayfa 39/670 İlkİlk ... 2937383940414989139539 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •