Special Days Image
Sayfa 404/670 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,225 - 3,232 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Vallahi çatlatırlar yeter yawww
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2. Arkadaslar şikayet etmişler indes ve burdan uzaklastırma aldım cevap yazamadım şunu bilin yeter snpas bedelli yapacak bedelli kısıtlamalı olacak parasıda almanya avm satışından gelecek tv reklamları izliyorsunuzdur ve istanbulun marka degeri secildi sinpas şikayet etmeyin kimse zarar görmedi 4.70 lerden 5.13 ler gördü sabredin demeyecegim önerim var burada yıllarca boşa kürek cektik gecen investe bantas dedik milleti uyardık oradan attılar ve 1.55 den 2.12 geldi işgs dedik yükseldi bu srvetgy 9 aylıktada zarar acıklar baskılı kagıt bunda hareket 2020 mart döneminde sinpasla işi bitince olur favori hissemiz eukyo 1.30 lar yer yaptıve ekimde 8 tirilyon üzeri kar bekleniyor öneri içermez şikayet edene kızarım ytd degildir

3. Sayın mezedu ve digerleri özür dilerim instram takip edin beklerim mezedu sayın abim sen biliyorsun beni herkese selam

4. Mnnb özlettin kendini bir meraba deyip kaçtın sandık bir elin parmakları kadariz zaten selamlar

5. Portföyde 3 hisse ile yola devam işgs eukyo servtgy ama servet cok az 13 bin falan al sat yapıyodum arada verecegim umudum kalmadı yabancıda sattı buraları beklerken neler gitti ytd degil ama kazanma zamanı endeks 100 bini gecti el para destelerken biz cene suyunda beste yaptık yeter artık

6. Aleyküm selam ortaklar .
    Mnbb abi kendimce , hedef belli avm satışı... ne kadar gecikirse portföy deki hisse o kadar artar elime nakit geçtikçe almaya çalışıyorum filmin sonunda ya herro ya merro artık orası kısmet asla ve asla yatırım tavsiyesi değildir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

7. Kesin mnbb satmıştır çünkü hisse çıkışta

Sayfa 404/670 İlkİlk ... 304354394402403404405406414454504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •