Sayfa 416/670 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,321 - 3,328 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Satıs Haberi nereden doğrulabilir?

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    emlak ile ilgili haber sitelerinde bizim iş ile ilgili tek haber yok. veya ben bulamadım.
    Kıymetli Ortaklarım merhabalar. Satış Haberi nerede? Şayet 177.00.000 Avro doğru ise, bu hissenin en az 60.00 TL'ye uçması gerekir.

2. KAP Mesajını buldum...

3. Ağam haber saat sabah 8-9 gibi geldi. tevatür değil gerçek haber ama bugün hiç tepki vermedi hatta eksi yüzde 5 e bir ara düştü. nasıl bir hesap ki 60 tl oluyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

4. Sermaye 52 Milyon, satıştan gelecek para 1 Milyar 118 Milyon TL

Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Ağam haber saat sabah 8-9 gibi geldi. tevatür değil gerçek haber ama bugün hiç tepki vermedi hatta eksi yüzde 5 e bir ara düştü. nasıl bir hesap ki 60 tl oluyor.
    Sermayenin tam yirmi bir katı (21 kat) bir satış hasılatından söz ediyoruz. Böylesi bir durum popüler kağıtların başına gelse, kağıt art arda kaç tavan yapardı varın siz tahmin edin (hayal etmenize gerek yok, yalnızca tahmin yeterli olur).

Pek tabii bu söylemim kesinlikle al, sat ya da tut tavsiyesi değildir. Benim öznel görüşlerimdir.

Bilginize sunuyor, hayırlı bir Cuma ve mutlu bir hafta sonu dileklerimi gönderiyorum. Saygı, sevgi ve selamlarımla....

5. Pardon öncelikle haber yok bölümünden kastım şu ; haber sabah kap a düştü fakat hiç bir emlak haber sitesi bu yüksek gelirli satışı haber sitelerinde paylaşmadılar bu benim çok garibime gitti. Geçmişte satış için görüşmelerimiz devam ediyor haberleri kap a düştüğünde, haber sitelerinde bu bilgi paylaşılırdı.

6. Değerleme konusunda da 1 milyar 118 milyonun %72 si alınır sonra 52 milyona hisse adedine bölünür . Çıkan sonuç kaba taslak hisse başına düşen temettüyü gösterir bu temettü hesabı sadece . Yanlışım varsa düzeltiniz ben oswe nin %72 si şirkete ait biliyorum Ve Şirketin hisse tam sayısınıda 52 milyon olarak biliyorum.

7. 1-mevcut fiyatlarla oswe nin değeri 354 mil.euro 2- servete düşen değer %72 üzerinden 255 mil Euro 3- 255 mil Euro değerinden 45 mil Euro maliyet değerini düşersek net şekilde 210 mil.euro değer kalır. 4-şirketin yarısı satıldığına göre 105mil. değer kalır. bu değer üzerinden satış vergisini düşersek geri kalan net bizimdir. artı mevcut mevcut kiralanabilir alanlar ve 35 bin m2 yer
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 416/670 İlkİlk ... 316366406414415416417418426466516 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •