Sayfa 425/670 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,393 - 3,400 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

bu arada 10 nisana kadar bir muddet yazmayi dusunmuyorum, asağı her hamleyi alim firsati olarak kademeli alislar seklinde degerlendirecegim.

1 yil kadar burdayim ! ara ara ozel durumlarda yazarim. herkese bu calkantili borsa doneminde basarilar dilerim.

hepimiz icin orta vadeli hayirli bir yatirim olmasi dilegiyle

yatırım tavsiyesi degildir

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    O zaman Desk ortakları neden hisseleri 6 euro gibi sattı bunu da söyler misin
    satis oncesi yapilmis bir islemdi o hatirladigim kadari ile ! detaylarini bilmemekle birlikte.

toplamda 60 milyon euro'ya alinmis bir yere ortak olan insanlardan bahsediyoruz. bu yer satilmadan once bu konu cozulmustu.

bir cok durum olabilir.

potansiyel alicinin bu fiyattan almasi ekstra beklenmedik bir durum olabilir. cunku ben bile toplamda max. 120 milyon euro deger bicmistim. ama toplam 250 milyon oldu. bana gore ciddi bir satis basarisi

ya da aralarinda ek bir el altindan yapilmis bir sozlesme olabilir.

gibi gibi.

zaten onemli olan burda satisin tamamlanmasi degilmi ? % 60 icin 177 milyon € kasaya girerse, bizi deks'in eski ortaklatinin yaptigi hisse satisi ilgilendirmiyor.

satis sureci tamamlandigi an icin ben analiz yapiyorum ! siz bu durumda deks yatirimin eski ortaklarinin kandirildigini dusunup uzuluyormusunuz yoksa bu satisin olmayacagini mi dusunuyorsunuz ?

ilki ise orasi bizi ilgilendirmez, ikincisi ise o zaman yapilan tum analizleri cope atmak lazim

birde tabi soyle bir durum var. %63 icin 177 milyon € satis basarisi olarak.gormekle birlikte;

avrupa'da faizlerin eksi oldugu para musluklarinin deli gibi akitildigi ve insanlarin harcamasi ve sirketlerin yatirim yapmasi alenen tesvik edildigi dusunuldugunde ! durum biraz degisiyor !

cunku para zaten çöp olmus durumda, avrupa merkez bankasinin yaninda frankfurtun gobeginde boyle bir alana sahip bir yer de bulmak mumkunmu ? butun varliklarin balon oldugu, paranin cop.oldugu yerde ciddi lokalizasyonda gayrimenkul aldi adamlar.

bu borsa kaosuna %100 nakit ile giren ben bile dusunun bugun abd borsalari cokmusken bir hissede yatirim yapmayi planliyorum hemde orta vadeli simdi bu kardesler klasik yarin asagi basarlar 4000 lot ile %8-10 eksi yaparlar klasik oldu artik, bizde ufak ufak devam ederiz.

herkesi bu borsa kaosunda cok dikkatli olmaya davet ediyorum.

yatırım tavsiyesi degildir, herkes kendi kararini almalidir.

4. servet gayrinin gayri menkullerinin gerçek değeri ve Neckermann Areal nin değeri
    eksper değeri : 947.882.740
    31 Aralık 2019 tarihi itibarıyla, yatırım amaçlı gayrimenkuller üzerindeki toplam sigorta bedeli
    2.273.324.800 TL’dir
    Neckermann Areal 542.023.900

2.273.324.800 - 947.882.740 =1325000000
    1325+542=1867

neckermanın sigorta değeri gerçek değerine yakın yabancı ülkelerde fark pek olmuyor.

sanırım bir 400 milyon borç var
    geriye 1487 tl kalır
    vergi Almanya ne alır bilinmez.

rekabet kurumu ilanini burdan takip edebiliriz ;

https://www.bundeskartellamt.de/EN/A...ases_node.html

Sayın hayek,eplas lardan kâr ettiniz mi?Sattınız mı?
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın hayek,eplas lardan kâr ettiniz mi?Sattınız mı?
    yuksek oranda kar ettim sn. batik. ama pozisyonum cok yuksek degildi tahta ona musait degildi zaten !

tahtadan ayrildim rasyolari yuksek su an bana gore ! beklentiler beklentiler ama cozulmesi gereken cok sey var.

NECKERMANN-GELÄNDE VERKAUFT

Campus für Rechenzentren

VONRAINER SCHULZE

AKTUALISIERT 17.02.2020 - 21:09

" Frankfurt'un doğusundaki eski Neckermann bölgesinin artik yeni bir sahibi var. Veri merkezlerinin inşası ve işletilmesinde uzmanlaşmış Interxion şirketi sözcüsü, Fechenheim bölgesinde sitenin büyük bir bölümünün satın alindığını doğruladı. Burasi 107.000 metrekarelik bir mülk olup, Neckermann'ın eski ana binası içinde yer almaktadır. Interxion, veri merkezinin tamamini burada barındırmak istiyor "

İnterxion firmasinin bu alan icin buyuk bir plani oldugunu dusunmekteyim. Buraya özel bir önem verdikleri kesin.
    Son düzenleme : hayek; 13-03-2020 saat: 23:20.

Sayfa 425/670 İlkİlk ... 325375415423424425426427435475525 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •