Special Days Image
Sayfa 434/670 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,465 - 3,472 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. 90.250.000 Euro'luk kısmını 10.04.2020 tarihinde, bakiye kalan 80.500.000 Euro'luk kısmını ise 15.01.2021 tarihinde ödeyecektir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

2.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    91 milyon euro gibi olması lazım.
    Sayın Jean satış kesinleştimi herhangi bir olumsuzluk olma ihtimali var mı ?
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

3. Noter huzurunda anlaşma sağlandı. Almanya resmi makamları onay verirse işlem bitmiş olur Galiba

4. Malesef satış işlemi 1 Nisan 2021 e kadar ertelenmiş.

5. Nasıl yani resmi açıklama var mı yoksa 1 Nisan şakası mı

6.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Nasıl yani resmi açıklama var mı yoksa 1 Nisan şakası mı
    1 nisan şakası hemde 2 senelik yaptım şaka bir tarafa boşa sevinmezsiniz umarım kuşlu sitede vatandaşın biri bu iş sngyo kurtarmak için yapılan bir satış boşa hevesleniyorsunuz demiş size., eğer asli varsa acaba nasıl ilişkilendirecekler para aktarımını düşünmedim değil. O zaman harbi şakayı yapar servet

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    1 nisan şakası hemde 2 senelik yaptım şaka bir tarafa boşa sevinmezsiniz umarım kuşlu sitede vatandaşın biri bu iş sngyo kurtarmak için yapılan bir satış boşa hevesleniyorsunuz demiş size., eğer asli varsa acaba nasıl ilişkilendirecekler para aktarımını düşünmedim değil. O zaman harbi şakayı yapar servet
    kuşlu sitede onune gelen herkes konusuyor ! daha para kasaya girmedi, once bir kasaya girsin beklenti tamamlansin ! sonra parayi ne yapacaklarini dusunuruz

yatırım tavsiyesi degildir

8. Satıldı, satılmadı derken 11.00 TL aşıldı

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    kuşlu sitede onune gelen herkes konusuyor ! daha para kasaya girmedi, once bir kasaya girsin beklenti tamamlansin ! sonra parayi ne yapacaklarini dusunuruz

yatırım tavsiyesi degildir
    Kıymetli ortaklar merhabalar.

Satıldı, satılmadı derken kağıt şu an itibarıyla 11.00 TL'nin üzerinde işlem görüyor. Umalım bir yol kazası olmasın. Hepinize, sevdiklerinize ve insanlığa Corona Virüsü'nden uzak sağlıklı, umutlu ve mutlu bir yaşam diliyorum.

Saygı, sevgi ve selamlarımla....

Kesinlikle al,sat ya da tut önerisi değildir. Benim düşüncelerim beni bağlar...

Sayfa 434/670 İlkİlk ... 334384424432433434435436444484534 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •