Sayfa 437/670 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,489 - 3,496 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tacirlerin aldigi birsey yok ?

zaten kardesler mal cevirmedigi surece , ortada alinacak bir 114 bin lot hissede yok ! iste 2-3 tavan yapar 12 lira bandina gelirse belki o dediginiz miktarin yarisini alir.

yatırım tavsiyesi degildir
     Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Sanırım arı faktoring'in aldığı hisseler birşeyin habercisidir ki sinpaşa ya hissedarlar aracılığıyla yada birleşme yoluyla para aktarilmak zorunda.
    Yoksa Avni çelik bizim için bu değerli mülkünü satmış değildir.
    Bakalım servete nasıl yansıyacak kafamda deli sorular..
    Y.t.d
     Alıntı Originally Posted by mondschein Yazıyı Oku
    😊😊Galiba birisi içerden öğrenmiş. Hisse neredeyse tavan kapadı. Bu iş tamam gibi. Kesinlikle al sat tut önerisi değildir. Düşüncelerim beni bağlar.

Hepimizin mübarek Berat Kandili kutlu olsun....
    Yada alttan mal toplayan başka biri malıni satiyordur.
    Bu günkü hareket tezimi güçlendiriyor.
    Yatirim tavsiyesi değildir.

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    tacirlerin aldigi birsey yok ?

zaten kardesler mal cevirmedigi surece , ortada alinacak bir 114 bin lot hissede yok ! iste 2-3 tavan yapar 12 lira bandina gelirse belki o dediginiz miktarin yarisini alir.

yatırım tavsiyesi degildir
    Sanırım arı faktoring'in aldığı hisseler birşeyin habercisidir ki sinpaşa ya hissedarlar aracılığıyla yada birleşme yoluyla para aktarilmak zorunda.
    Yoksa Avni çelik bizim için bu değerli mülkünü satmış değildir.
    Bakalım servete nasıl yansıyacak kafamda deli sorular..
    Y.t.d
    Yada alttan mal toplayan başka biri malıni satiyordur.
    Bu günkü hareket tezimi güçlendiriyor.
    Yatirim tavsiyesi değildir.
    Arkadaşlar bu tahtacı arkadaşlar ne yapmaya çalışiyor acaba?
    Sağır sultan bile duydu bunlarin kendi hesaplar arası işlem yaptığını.
    2 bin 3 bin lot taşıyan ky dışında kimse kalmadı tahtada.
    50 bin 100 bin taşiyanda eşek degil buralardan satar tahtacı olayı biliyorda yatirimcı karambole tahtaya dalmış değil..
    Y.t.d

3. Şirketi aradım yatırımcı ilişkileri süreçte bir sorun olmadığını söylediler.Para yatacakmı bugün diye sordum bu açıklamaları kapta yapıyoruz diyo sanki devlet sırrı?

Alıntı Originally Posted by tirendaz Yazıyı Oku
    Şirketi aradım yatırımcı ilişkileri süreçte bir sorun olmadığını söylediler.Para yatacakmı bugün diye sordum bu açıklamaları kapta yapıyoruz diyo sanki devlet sırrı?
    Dün biri tivitırda para geç gelcek vs yazdı bende elimdeki 3-5 lotu sattım, sonra baktım yazdıklarının hepsini geri silmiş, bende sattığımı geri alayım dedimde lotum azaldı...

Sabırla beklemeye devam, hele ki endeks böyle puslu durumda iken, beklenecek güzel bir liman diye düşünüyorum
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

5.  Alıntı Originally Posted by muhammet0178 Yazıyı Oku
    Dün biri tivitırda para geç gelcek vs yazdı bende elimdeki 3-5 lotu sattım, sonra baktım yazdıklarının hepsini geri silmiş, bende sattığımı geri alayım dedimde lotum azaldı...

Sabırla beklemeye devam, hele ki endeks böyle puslu durumda iken, beklenecek güzel bir liman diye düşünüyorum
    Birileri kasıtlı manipülasyon yaptı galiba.Hayır arkadaş bir sürü kağıt var başka ne derdiniz var bunla uğraşıyorsunuz.Dert nedir gerçekten anlamıyorum bu kağıt zaten 14 lerden geldi buraya daha ne istiyolarki dışardaki 3-5 lota mı?Sngyo tavan git onla uğraş.sngyo bun bu satıştan faydalanması için kağıdın temettü dağıtması lazım ki bu baskının tek nedeni o geliyor insanın aklına.Kimsede giremiyo muhtemelen çünkü lotların hepsi toplu.Bakalım akşam kap haberi gelicekmi yada ptesi?

6. Şaka gibi sngyo iştirak tavan,satışı yapan sürünüyo...

Kademelerde 31 ci eleman gitmiş 25 ci eleman gelmiş

31 ci eleman genelde tahtayı yukarı sürüyor, 31 i çekip çekip attırıyor kademeleri
    Yazdıklarım SPK Mevzuatı ve diğer yasal mevzuat gereği hiçbir şekilde Yatırım Tavsiyesi Değildir.

8. 2 nisan itibariyle evraklar teslim alınmıştı.almanya rekabet kurulu listesinde henüz degerlendirmeye alınmamış görünüyor.önünde 5 başvuru daha var.1 ay içinde başvuruya cevap zorunluluğu var. buna göre haftaya sıra bizim dosyaya gelir sonraki haftada karar çıkabilir .benzer şekildeki bir gayrimenkul alım başvurusu icin olumlu karar verilmiş .ay sonunda olumlu bir haberin ardından ifraz işlemi yapılacak bu sürecinde 2 hafta süreceğini varsayarsak mayıs ortası 90 mil euro hesaba girmiş olur .biraz daha sarkma olursa mayıs sonunda bu işlemler nihayete erebilir. sabırlı yatırımcılara bol kazançlar ����
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 437/670 İlkİlk ... 337387427435436437438439447487537 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •