Sayfa 446/670 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,561 - 3,568 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yönetim Kurulumuz, 04.05.2020 tarihinde şirket merkez adresinde toplanarak, ekli gündemin görüşüleceği 2019 Yılı Olağan Genel Kurul Toplantısının 04 Haziran 2020 tarihinde Saat 15:00 da şirket merkez adresinde yapılmasına karar vermiştir. 2019 Yılı Yönetim Kurulu Faaliyet Raporu, 2019 Yılı Mali Tablolar ve Bağımsız Denetim Raporları 12 Mart 2020 tarihinde Kamuyu Aydınlatma Platformu' nda ve şirketin internet sitesinde yayınlanmış olup pay sahiplerinin incelemesine açıktır.

Saygılarımızla...

Yukarıdaki açıklamalarımızın, Sermaye Piyasası Kurulu‘nun yürürlükteki Özel Durumlar Tebliğinde yer alan esaslara uygun olduğunu, bu konuda/konularda tarafımıza ulaşan bilgileri tam olarak yansıttığını, bilgilerin defter, kayıt ve belgelerimize uygun olduğunu, konuyla ilgili bilgileri tam ve doğru olarak elde etmek için gerekli tüm çabaları gösterdiğimizi ve yapılan bu açıklamalardan sorumlu olduğumuzu beyan ederiz.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Cok yüksek temettü bekliyorum satış parasıda kasaya girecek belkide ayrılma hakkı vs kararlarda cıkabilir bu baskı boşa değil sabrettik meyvasını yiyecegiz 10 lotla 5 lotla taban tavan ayaklarını yemiyoruz tahtacı bilesin

3. Mnbb hoş gelmişsin yoktun ne zamandır. hayırlısı olsun
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

4. Hep vardık sessiz kaldık şimdi ben şunu söylerim nasıl spk ceza veriyorsa manipilasyon yapanlara en büyük cezayı bunlara servete vermeli genel kuruldan bedelsiz veya temettü cıkmassa inan toplanalım spk ya şikayet edelim almanya dedik satış oldu 4 hazirana kadar beklentimiz olanı vermesse burası muz cumhuriyeti degil topluca şikayet edelim yatırımcı olarak yıllardır nir haberle avuttular şimdide satıştan gelen parayı hiç edecekler güç birliği edelim o parada bizim yatırımcının da hakkı var 5 lotla 10 lotla gün içi asagı yukarı asansör yaptılar hisseyi sattırmaya baskı kuruyorlar eyyyy çelik ailesi 4 haziran gec bir tarih değil bekleriz almadan gitmem hakkımı ve kimsede pes etmesin birlik için gurup olalım

5. 2014 yılından 2020 yılına kadar toplamda %10 temettü vermiş hiç inandırıcı degil

6. Kısmet artık izleyelim görelim hakkimızda hayırlısı son bir onay kaldı Almanya ayağında
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

7. Twetr lara bile ceza kesen spk böyle zenginlere göz yumuyo yok bu sefer kafayı taktım temettü veya ayrılma hakkı olmassa bu servette bende şikayet edecegim

8. ya sabır ,yine çağrı muhabbeti.kaç defa yazacağız ,devrolan ve devralan şirketler aynı .bu nedenle çağrılık bir durum yok.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 446/670 İlkİlk ... 346396436444445446447448456496546 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •