Sayfa 449/670 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon
Arama sonucu : 5359 madde; 3,585 - 3,592 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tahtacı hakim istediği gibi yönetiyor..hareket eden keserim mesajı var san ki san ki..tabi ala i satanı göremiyorum.. hayrlisi

2. Eğer sıkıntı çıkmaz onaylar gelir satış olayı gerçekleşirse paranın hepsini almamaları da iyi... euro olarak alacaklı olmak daha mantıklı şirket alıp çar çur etmez en azından 1 yıl beklenti devam eder... şirket gelen parayı nasıl değerlendirecek o önemli artık ..boyundan büyük projelere girip şirketi borçlu hale getirmeden güzel kira getirisi olan yerlere bağlaması mantıklı...sinpaşın hali ortada... devasa borçla çırpınıp duruyor... bunu da o hale sokmazlar umarım... ytd

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bedelsiz dağıtım kompleksidir bu hareketler.

53.000 bin yığan adam tahtacı değilse bu gün hareket olur bizde payımıza düşeni alırız hayırlısı..
    Y.t.d

4. Her gün aynı oyun ...sabah yükselt akşama kadar satış baskısı kur ... oyuna devam...

5. 4 haziran genel kurul yapılacak.temettü dağıtım oranı 15 gün önce ilan edilmeli. bu hesaba göre çarşamba günü önemli yüksek bir temettü sürprizi olabilir mi acaba
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

6.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    4 haziran genel kurul yapılacak.temettü dağıtım oranı 15 gün önce ilan edilmeli. bu hesaba göre çarşamba günü önemli yüksek bir temettü sürprizi olabilir mi acaba
    Ne temettüsü hayırdır bir de yüksek temettü ?

7. Bu piyasada eksi kapatmak nedir yaww.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Bu piyasada eksi kapatmak nedir yaww.
    bizim menkulün baskısı var . gecmis donem kar rakamı 353 mil . satış bedeli genel kurula yetişmeyecek gibi duruyor.bu durumda geçmiş dönem karlarinin dağıtılması mantıklı .
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 449/670 İlkİlk ... 349399439447448449450451459499549 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •