Sayfa 460/670 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,673 - 3,680 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. 2020/3 aylık zararı 6 milyondan 2.7 milyona inmiş.bu bile olumlu gelişme

2. Herkesin beklediği satış karının 6 aylık bilançoya yansıması umarım haziran sonuna kadar para emanetten hesaba gecer. Akabindede kur artışından gelecek karı hesaplamaya başlarız

3. Şunu hatırlamakta yarar var şirketimiz sadece Almanya' Oswe den ibaret değil ; İstanbul'da Başakşehir , Kağıthane' de bir kaç tane alış veriş merkezi ve depolama alanları var. Bu fiyatları bence haketmiyor.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

4.  Alıntı Originally Posted by Jean Valjean Yazıyı Oku
    Şunu hatırlamakta yarar var şirketimiz sadece Almanya' Oswe den ibaret değil ; İstanbul'da Başakşehir , Kağıthane' de bir kaç tane alış veriş merkezi ve depolama alanları var. Bu fiyatları bence haketmiyor.
    Evet biri tamamlamlanmış resmi işlemleri devam eden biri ise yapım aşamasında ofis ve ambar projeleri de var ayrıca. ..Almanyadaki şirketten gelen kira geliri ile Türkiyedeki kira geliri arasında uçurum olmasına rağmen Türkiyedeki ile aynı faaliyet karı elde etmesi de ilginç.Almanyada hem vergi hem de diğer giderler çok fazla.Almanyadaki kalan varlıkları da elden çıkarsalar fena olmaz.

5.  Alıntı Originally Posted by mehmet tercüman Yazıyı Oku
    Evet biri tamamlamlanmış resmi işlemleri devam eden biri ise yapım aşamasında ofis ve ambar projeleri de var ayrıca. ..Almanyadaki şirketten gelen kira geliri ile Türkiyedeki kira geliri arasında uçurum olmasına rağmen Türkiyedeki ile aynı faaliyet karı elde etmesi de ilginç.Almanyada hem vergi hem de diğer giderler çok fazla.Almanyadaki kalan varlıkları da elden çıkarsalar fena olmaz.
    Haklısınız .zaten Almanyadaki kalan yerle ilgili satış gündemde.bana kalırsa burası bir yıla kalmaz satılır.Bu arazinin altından bilişim hatları ve ağ iletişim kablolarının geçmesi nedeniyle,bilişim firmaları için burası bulunmaz nimet.Bu bölgenin 2-3 yıl içinde bilişim avdisi olması yüksek bir ihtimaldir.Kalan yerin değerinin de en az 200 milyon avro olduğunu unutmayalaım.240 dönüm arazinin içinde yapı olmayan 30 dönüm üzerinde 5 emsalden 150 bin metrekare inşaat yapılabilirliği var.Yılsonu kar rakamının yeniden değerlendirme ile 1.1-1.2 milyar çıkacağını tahmin ediyorum.YTD.

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Haklısınız .zaten Almanyadaki kalan yerle ilgili satış gündemde.bana kalırsa burası bir yıla kalmaz satılır.Bu arazinin altından bilişim hatları ve ağ iletişim kablolarının geçmesi nedeniyle,bilişim firmaları için burası bulunmaz nimet.Bu bölgenin 2-3 yıl içinde bilişim vadisi olması yüksek bir ihtimaldir.Kalan yerin değerinin de en az 200 milyon avro olduğunu unutmayalaım.240 dönüm arazinin içinde yapı olmayan 30 dönüm üzerinde 5 emsalden 150 bin metrekare inşaat yapılabilirliği var.Yılsonu kar rakamının yeniden değerlendirme ile 1.1-1.2 milyar çıkacağını tahmin ediyorum.YTD.
    yüzde 99.99 oranıyla söylediklerine katılıyorum.....)))))
    Son düzenleme : by ben; 10-06-2020 saat: 11:29.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    yüzde 99.99 oranıyla söylediklerine katılıyorum.....)))))
    iyi de katılmadığınız 0.001 neyin nesi?????

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    iyi de katılmadığınız 0.001 neyin nesi?????
    Beşiktaş Lüleburgaz kupa maçı ve Pendikspor fenerbahce maçlarından sonra herzaman ihtiyat payı bırakırım ����
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 460/670 İlkİlk ... 360410450458459460461462470510560 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •