Sayfa 467/670 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,729 - 3,736 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. takibe gerek yok.karar çıktığı için ifraz itiraz süreci bitmesi beklenecek.bizde 1 ay askı süresi var. Almanyada da aynı süre varsa, ay
    sonu itibariyle, (itiraz olmazsa )süreç tamamlanmış olacak ve noterlik hesabındaki para şirket hesabına geçecek.
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

2. Ben onu bunu bilmem arkadaş...
    Bu yıl sonu konsolide kar rakamı dediğim gibi yeniden değerlendirme ile 1.700 milyar çıktığı zaman bakalım kim durduracak bu hişsseyi.sermayenin 32 kar rakamı çıkacak dile kolay.
    sabreden meyvasını yer.noktaaaaaa

3. Birçok yeni yüz hisseye dalmış..malmı sipek..eskiden sinek avlardı buralar ..6lardan 7 lerden nerdeydiniz..

4.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Birçok yeni yüz hisseye dalmış..malmı sipek..eskiden sinek avlardı buralar ..6lardan 7 lerden nerdeydiniz..
    10 lotu 10 ay taşıyan kağıdın demirbaşı sanıyor kendini. 6’lar da 7’ler de neredeysek neredeydik arkadaş kimi ne ilgilendirir! Hikayeyi beğendik, teknik-temel hoşumuza gitti aldık, ya da hiç almadık adabımızla soru sorup görüş bildiriyoruz. Kime ne!

5.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Birçok yeni yüz hisseye dalmış..malmı sipek..eskiden sinek avlardı buralar ..6lardan 7 lerden nerdeydiniz..
    bu zavallı ozakta nöbet tutarken ben bu hisseyi 7.80 den almıştım gene de burdaydım.ozakta beklentisini bulamayan burada bizi yeni yüz diye lanse etmiş.hadi koçum hadi sen inine git de burada sana ekmez çıkmaz.gerçekten zavallısın acınacak halin var

6. Geçniş yıl karlarınsa 8 tl olacak 177 milyon euroya mal satacaksın asgari o kadarlık daha malın olacak yurtiçi hariç düşeceksin şimdi primli diyen olacak elbet ama neye göre primli edere göremi vadeye göremi diye sorarlar dimi ;)) sen düşürmeye biz beklemeye devam patron ...

7. Hadi olummm verin 14 de 13 e doğru da göreyim sizi... lotlara lot katsın millet

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. bugün hacim çok düşük

Sayfa 467/670 İlkİlk ... 367417457465466467468469477517567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •