Sayfa 468/670 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,737 - 3,744 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. bu iyiyye işaret hadi bakalım.atak bekliyorum bugün

2.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    takibe gerek yok.karar çıktığı için ifraz itiraz süreci bitmesi beklenecek.bizde 1 ay askı süresi var. Almanyada da aynı süre varsa, ay
    sonu itibariyle, (itiraz olmazsa )süreç tamamlanmış olacak ve noterlik hesabındaki para şirket hesabına geçecek.
    zamanı gelmiş artık.bundan sonra yönü yukarı olacaktır

3. Bugün gelen değerleme rakamı bir öncekinden ne kadar farklı bilen var mı.

4.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Bugün gelen değerleme rakamı bir öncekinden ne kadar farklı bilen var mı.
    pek kıymeti harbiyesi yok. aynı sayılır

5. Teşekkür ederim.
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    pek kıymeti harbiyesi yok. aynı sayılır

6. Oswe satış karını bilançoda görmemiz 3. Çeyreği bulacak anlaşılan üstüne sene sonuna kadar kalan kısmın satış görüşmeleride başlarsa sene sonu çok güzel yerler görürüz inşaallah. Her halükarda takribi 450 -500 milyon euroluk bir şirket...

7.  Alıntı Originally Posted by SESA Yazıyı Oku
    Oswe satış karını bilançoda görmemiz 3. Çeyreği bulacak anlaşılan üstüne sene sonuna kadar kalan kısmın satış görüşmeleride başlarsa sene sonu çok güzel yerler görürüz inşaallah. Her halükarda takribi 450 -500 milyon euroluk bir şirket...
    Satılan gayrimenkul doğrudan SRVGY’ya ait değil, OSWE’nin. Her ne kadar OSWE, SRVGY’nun dolaylı işraki olsada, gayrimenkulün satışı kesinleştiği çeyrekte hemen SRVGY’ya yandır mı? İlgili mevzuatı bilmek lazım. Üstelik OSWE Almanyada faaliyet gösteren bir şirket, yani Alman ticaret hukukuna göre bilanço hazırlama ve kar dağıtmak durumunda... OSWE’nin borçlarını ve giderinide hesaba katmak lazım.

Satışın yapıldığı çeyrekte paranın hemen SRVGY bilançosuna yansıyacağını söyleyen arkadaşlar oldu. Ama ben hala emin değilim. Çünkü çok fazla bilinmez var.

Tabi bunlar tamamen benim kendi görüşlerim, kesinlikle al-sat tavsiyesi olarak değerlendirilmesin.

8. Srvgy ile Oswe nin sahibi Deks yatirim 21 nisan itibariyle birlestiler. Kap haberlerine bakip gorebilirsiniz. Bu nedenle satisin gerceklestigi anda para srvgy nun kasasina, kar da srvgy bilancosuna girer.

Sayfa 468/670 İlkİlk ... 368418458466467468469470478518568 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •