Sayfa 471/670 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,761 - 3,768 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Bakalım sabreden muradına erecek mi ? Düşse de alsak diyen de çok sıkılan da çok ... bundan sonra gelecek paralar nerelerde değerlenecek yeni satışlar gündeme gelecek mi ? Bu soruların cevabı hisseye yön biçecek...çok büyük beklentim yok...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Sayın hayek ve sayın by ben yatırımcı bilinci içerisinde analiz yaptıkları için begenip saygı duyduğum kişilerdir.
    Fakat yazdıklarımı sayın hayek yanlış anlamıski sitemle cevaplamış.
    1-Hissenin değeri asla burası değil ikincisi hisse 30'a geldiğinde ben satip çikmam bazı arkadaşların sıkça dile getirdiği hedefi söyledim ki müsade edilse o hedefe gitmek zor değil.
    3- Mademki mal topluyorsunuz değerinde toplayın şirketler defter değerini düşük tutarlar vergi matrahından yararlanmak için servetin defteri şuan itibariyle 10.83'tür çoğu hisse hatta değerinin üç katından aşağı işlem gören parmak sayısını geçmeyecek kadar hisse var.
    Bunu dile getirmek için yazdım sayin hayek size saygılarımı sunuyorum.
    Y.t.d

sizi kirdiysam ozur dilerim sn. şakir deniz ! tamamen analiz amacli idi yazdiklarim hepimiz ayni gemideyiz

bu sirketin degeri su anki veriler isiginda 70-100 lira arasidir.

bu kesin

neredeyse 3 yildir burada islem yapiyorum. bu neckerrnann area nin daha ilk soylentilerinin ciktigi andan itibaren 2 seviyesinin bile altindan beri diyebiliriz.

şirket bir satip bir vazgecme hikayesi ile buralara kadar geldik ve cok klas bir satis rakami oldu.

geldigimiz bu noktada hisse degeri bedavadir.

yeni degerlemeler gelince defter degeri oldukca degisecektir.

ancak bu tahtada islem yapan dini butun "kardeslerimiz" piyasa tarafindan epeyce bilinen insanlardir. ve neredeyse her tahtada ayni hareket tarzlari vardir ( bu klasmandaki hisseler icin)

burdada 2 liralardan beri bakin ayni hareketler, hic degismedi. ve degismezde ! bu adamlarin avni ile isleri de olmaz.

haberi bekleyip gorecegiz neler olacak
     Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Sayın hayek ve sayın by ben yatırımcı bilinci içerisinde analiz yaptıkları için begenip saygı duyduğum kişilerdir.
    Fakat yazdıklarımı sayın hayek yanlış anlamıski sitemle cevaplamış.
    1-Hissenin değeri asla burası değil ikincisi hisse 30'a geldiğinde ben satip çikmam bazı arkadaşların sıkça dile getirdiği hedefi söyledim ki müsade edilse o hedefe gitmek zor değil.
    3- Mademki mal topluyorsunuz değerinde toplayın şirketler defter değerini düşük tutarlar vergi matrahından yararlanmak için servetin defteri şuan itibariyle 10.83'tür çoğu hisse hatta değerinin üç katından aşağı işlem gören parmak sayısını geçmeyecek kadar hisse var.
    Bunu dile getirmek için yazdım sayin hayek size saygılarımı sunuyorum.
    Y.t.d
    yatırım tavsiyesi degildir

4.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sizi kirdiysam ozur dilerim sn. şakir deniz ! tamamen analiz amacli idi yazdiklarim hepimiz ayni gemideyiz

bu sirketin degeri su anki veriler isiginda 70-100 lira arasidir.

bu kesin

neredeyse 3 yildir burada islem yapiyorum. bu neckerrnann area nin daha ilk soylentilerinin ciktigi andan itibaren 2 seviyesinin bile altindan beri diyebiliriz.

şirket bir satip bir vazgecme hikayesi ile buralara kadar geldik ve cok klas bir satis rakami oldu.

geldigimiz bu noktada hisse degeri bedavadir.

yeni degerlemeler gelince defter degeri oldukca degisecektir.

ancak bu tahtada islem yapan dini butun "kardeslerimiz" piyasa tarafindan epeyce bilinen insanlardir. ve neredeyse her tahtada ayni hareket tarzlari vardir ( bu klasmandaki hisseler icin)

burdada 2 liralardan beri bakin ayni hareketler, hic degismedi. ve degismezde ! bu adamlarin avni ile isleri de olmaz.

haberi bekleyip gorecegiz neler olacak

yatırım tavsiyesi degildir
    Teşekür ederim sayın hayek Allah"a emanet olun

5. merhaba,
    İfraz sürecini takip edebileceğimiz bir websitesi olsa ne iyi olurdu..

2 Hazirandan bu yana 34 iş günü oldu. artık bu ara haberin gelmesi gerekmez mi?

Almanya da bir arkadaşımla konuştum tabii işin uzmanı değil ama;
    ifraz süreci cok fazla sürmez, notere gidilip noter huzurunda aciklama yapilir parsellenmesiyle ilgili, sonra bu ifadeyi noter mahkemeye onay icin yollar.
    fazla uzun sürmeyen bir islemdir, minimum 2 hafta sürer, max ise yogunluga bagli.. dedi..
    Son düzenleme : HEG; 17-07-2020 saat: 13:45.

6. Eurodaki yükselişleride kar hanesine yazmakta fayda var ))

7. Ay sonu para hesaba geçer.net bilgi

8. 2 Nisanda başvuru yapıldı en fazla 4 ay süre veriliyor bumdeskartelmm de yazıyordu. Bu bilgiye göre en fazla 2 Ağustos yapar haftasonuna denk gelirse bir iki gün daha sarkar. Yani fazla bir vakit kalmadı.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

Sayfa 471/670 İlkİlk ... 371421461469470471472473481521571 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •