Sayfa 480/670 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,833 - 3,840 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Alman ekonomi yazarlarından biri oswe real estate'nin yerini satın alan firmanın oraya yeni yeni yerleşmenin nedeni ifraz onayı değil servet gayrimenkul daks ortak girisiminden kalan yerin pazarlığını nihayete erdirmektir diye yazmış.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    kaynak var mı acaba?

Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Alman ekonomi yazarlarından biri oswe real estate'nin yerini satın alan firmanın oraya yeni yeni yerleşmenin nedeni ifraz onayı değil servet gayrimenkul daks ortak girisiminden kalan yerin pazarlığını nihayete erdirmektir diye yazmış.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    kaynak var mı acaba?
    Yani ne anlama geliyor iyi bir şeymi

3. https://www.funkschau.de/datacenter-...im.178575.html planlanan inşaat bu şekilde.....
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

4.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    Ondan haberim var Hocam.

ben haberi yapan gazeticiye mail attım.

daha sonra Interxion (Digital Realty ) firmasının yatırımcı ilişkilerine maila attım.

Şirketinize yatırım yapmak isitoyurm. Frankfurttaki Neckermann yatırımınız beni çok etkiledi.
    Neckermana yerleşmek için parsel işlemi(ifraz) işlemi bitti mi dedim.
    2020 de değil de 2021 başında Neckermann a yerleşmenizin nedeni Parsel sürecinden dolayı mı yoksa
    Türk firmasıyla yaptığınız anlaşma veya sizin planlarınızdan dolayı mı dedim?

Gelen Cevap:
    mail atan kişi :[email protected]
    I ' m not 100% certain, but I believe it is entirely due to the structure of the transaction . in other words, I believe the staged closing is entirely due to the agreement b/w the buyer and seller, not because of the parceling process.

5.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Ondan haberim var Hocam.

daha sonra Interxion (Digital Realty ) firmasının yatırımcı ilişkilerine maila attım.

Şirketinize yatırım yapmak isitoyurm. Frankfurttaki Neckermann yatırımınız beni çok etkiledi.
    2020 de değil de 2021 başında Neckermann a yerleşmenizin nedeni Parsel sürecinden dolayı mı yoksa

Gelen Cevap:
    I ' m not 100% certain, but I believe it is entirely due to the structure of the trnansaction . in other words, I believe the staged closing is entirely due to the agreement b/w the buyer and seller, not because of the parceling process.
    keşke cevabını da tercüme etseydin

6.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Ondan haberim var Hocam.

Gelen Cevap:
    I ' m not 100% certain, but I believe it is entirely due to the structure of the transaction . in other words, I believe the staged closing is entirely due to the agreement b/w the buyer and seller, not because of the parceling process.
    bu proje yapılacaksa 5 yılda bitmez

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    bu projeyi servet yapacaksa yandık.6 yılda bitmez

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu projeyi servet yapacaksa yandık.6 yılda bitmez
    8 yıl sürecek ve yeni sahipleri yapıyor
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

Sayfa 480/670 İlkİlk ... 380430470478479480481482490530580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •