Sayfa 485/670 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku

ben kötü adam olsam bu kamayı kırarım,alt trendi de kırarım hergün karşılıklı işlemlerle tahtayı tatlı tatlı aşağıya sürerim,bütün yatırımcılar dökülür...kaat 11 tl gelse kimse de mal kalmaz...Kötü adam her türlü imnelik yapar...
    tabi yaaa tahta yapıcı bunu çok denedi ama kimse salak değil ki dökülsün.defter değeri 48 liraya yakın olacak olan hisse 11 e düşecek de herkes basacak öyle mi? hele bir denesin.bırak 11 i 15 e insin de görelim bakalım mal mı alıyor mal mı kaptırıyor.yüklü mal almak isteyenlerin önüne fırsat verecek kadar salak değil patron

2. [QUOTE=hayek;4720633]sirketin defter degerinin bir onemi yoktur ! bir suru devasa sirket defter degerinin yarisina islem goruyor ! defter degeri bir gosterge olabilir o kadar

bununla birlikte

herseyi gectim bu islemin bu yil icinde tamamlanmasi benim icin iyi bir sonuctur. cunku ayni zamanda degerlemeyi de dogrudan etkileyecegi icin bilanco hacmini ciddi buyutecektir. ayni zamanda 12 aylik bilanco oncesi para hesaba gecmis olup 2020 tablolari icinde yer alacaktir

bu durumda kisa vadede isterse 10 liraya gelsin ister 25 liraya gitsin bu hisseyi elden cikarmanin anlami yoktur. 70 lira makul satis rakami olabilir sahsim adina 2020/12 aylik tablolari yayinlandigi tarih itibariyle

ancak oswe'de şirketin elinde kalan alan icin yeni bir satis sureci (baska bir talipli burayi da bana satin derse mesela) olusursa oyun tekrar kurulur 70 liraya da satmam , zaten bu durumda piyasada istesenizde alacak hisse bulamazsin

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sirketin defter degerinin bir onemi yoktur ! bir suru devasa sirket defter degerinin yarisina islem goruyor ! defter degeri bir gosterge olabilir o kadar

bununla birlikte

herseyi gectim bu islemin bu yil icinde tamamlanmasi benim icin iyi bir sonuctur. cunku ayni zamanda degerlemeyi de dogrudan etkileyecegi icin bilanco hacmini ciddi buyutecektir. ayni zamanda 12 aylik bilanco oncesi para hesaba gecmis olup 2020 tablolari icinde yer alacaktir

bu durumda kisa vadede isterse 10 liraya gelsin ister 25 liraya gitsin bu hisseyi elden cikarmanin anlami yoktur. 70 lira makul satis rakami olabilir sahsim adina 2020/12 aylik tablolari yayinlandigi tarih itibariyle

ancak oswe'de şirketin elinde kalan alan icin yeni bir satis sureci (baska bir talipli burayi da bana satin derse mesela) olusursa oyun tekrar kurulur 70 liraya da satmam , zaten bu durumda piyasada istesenizde alacak hisse bulamazsiniz

yatırım tavsiyesi degildir
    evet defter değer,nin yarısına ,şlem gören hisseler çok da defter değerinin 30-40 hatta 200-300 katına işlem görenlere ne demeli.kalan arsanın da satılmasıyla kasada 250 milyon avro nakit olan bir şirketin 70-100 arasına gideceğini sanıyorum.ytd.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    evet defter değer,nin yarısına ,şlem gören hisseler çok da defter değerinin 30-40 hatta 200-300 katına işlem görenlere ne demeli.kalan arsanın da satılmasıyla kasada 250 milyon avro nakit olan bir şirketin 70-100 arasına gideceğini sanıyorum.ytd.
    mevcut arsanin satisindan gelecek para ile 70 olur (beklenen ve bir turlu hesaba gecemeyen para yani)

kalan kisim satilirsa hisse basi 150-200 arasini not edin

5.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    mevcut arsanin satisindan gelecek para ile 70 olur (beklenen ve bir turlu hesaba gecemeyen para yani)

kalan kisim satilirsa hisse basi 150-200 arasini not edin

o kadar olur mu acaba.biraz uçuk rakam değil mi? gerçi bu borsada olmayan yoktur.

6. Hisse 4 lira iken 20'ye satmam diyen sayın hayek beyi çok ciddiye alın hayek ve by ben bu iki kişi dışındaki diğer kişileri ne twitterda nede hisse nette ciddiye almıyorum.
    Benim için hisse kaç para olmuş çok önemli değil yıllık bazda altın ve dolardan daha değerlenmişse ben ona bakarım.
    Eğer uzun vade yatırımcı iseniz ne rutin düşüşleri ne agresif yükselişleri fiyat olarak kabul etmemeliyiz.
    Resmi defteri şuan 11.30 bir yıl önce 6.97 iken yani durum bu kadar net..
    Bu tahtayı yöneten kardeşler çok profesyoneldir NOKTA

Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku
    Hepinizi dökecekler,tek tek patlayacaksınız,satan küfür kıyamet gidecek,çok az kişi de mal kalır,büyük ******luk yapacaklar size,malı toplamak için....kötü adamların işi bu... 4 tl malyetli olana "ver kardeş 20 tl oldu,belanı mı arıyorsun" diyorlar tahta da...

hepinize kolay gelsin.
    İsteyen dökülmekte serbest, evet benim 2,30 maliyetli hissem var, 3 liradan hissem var, 5 liradan,,10 lira, 15 lira, 20 lira maliyetli hisselerimde var. Kimmiş o benim hisseleri alacak olan çıksın ortaya da boyunu postunu görelim. Günün şartlarına göre sürekli olarak değeri artan bir hisseyi satacak kadar saf yada muhtaç değilim. Spektir, hisse fiyatını düşürebilir, itirazım da yok, keşke çabucak düşürse de biraz daha alsam. Bana uyar, hodri meydan, bekliyorum düşmesini, şöyle bir 15 e filan gelse ne güzel olurdu

8.  Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    İsteyen dökülmekte serbest, evet benim 2,30 maliyetli hissem var, 3 liradan hissem var, 5 liradan,,10 lira, 15 lira, 20 lira maliyetli hisselerimde var. Kimmiş o benim hisseleri alacak olan çıksın ortaya da boyunu postunu görelim. Günün şartlarına göre sürekli olarak değeri artan bir hisseyi satacak kadar saf yada muhtaç değilim. Spektir, hisse fiyatını düşürebilir, itirazım da yok, keşke çabucak düşürse de biraz daha alsam. Bana uyar, hodri meydan, bekliyorum düşmesini, şöyle bir 15 e filan gelse ne güzel olurdu
    aynen katılıyorum dediklerinize.bu hisse 1** lü fiyatları görecektir ama sabredenler için geçerli bu.bunda en az 3-4 yıl bekleyen 1** lü fiyatı görür.keşke düşşede alsak dediğin gibi.sırf tanıdığım 1 yatırımcı 15 -16 lı fiyatlardan epeyce almaya talip.öyle az buz değil bayağı hatırı sayılır bir mal.bırakın çürükler dökülsün.ben bir hissede 12 yıl bir hissede 9 yıl bekledim ama beklediğime de değdi

Sayfa 485/670 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •