Sayfa 486/670 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,881 - 3,888 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    aynen katılıyorum dediklerinize.bu hisse 1** lü fiyatları görecektir ama sabredenler için geçerli bu.bunda en az 3-4 yıl bekleyen 1** lü fiyatı görür.keşke düşşede alsak dediğin gibi.sırf tanıdığım 1 yatırımcı 15 -16 lı fiyatlardan epeyce almaya talip.öyle az buz değil bayağı hatırı sayılır bir mal.bırakın çürükler dökülsün.ben bir hissede 12 yıl bir hissede 9 yıl bekledim ama beklediğime de değdi
    Sayın üstadım sizin gibi değer verdiğim bir kişi tarafından takdir edilmek bana onur verdi, teşekkür ediyorum. Siz ve sizin gibi doğruluğundan şüphe duymadığım kişi sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Sizlerin sayesinde ben askeri ücretle çalışıp Nissan Qashqai ye biniyorum. Gerçi şuan çalışmıyorum ama sıkıntı yok. Kredibilitem yeter. Buradaki iyi insanlar kendini biliyor, hepinize verdiğiniz değerli bilgiler için çok teşekkür ediyorum. 2018 de başka bir sayfada bu hisse için 2 yıl içinde 15-20 liraya çıkmasını bekliyorum demiştim. Artık buradan yazıyorum ve takip ediyorum. Hisse fiyatı 1** ve üzerine çıktığında başta
    siz olmak üzere sayın Hayek, Şakir, ve Memduh beye Antalya da bir akşam yemeği için söz veriyorum. Çünkü bana göre sizler SERVET HİSSESİNDEN DAHA DEĞERLİSİNİZ.

2. Merhaba,
    Değerli yorumlarınızı okuyor ve sürekli takip ediyorum. Emeğinize sağlık arkadaşlar. Teşekkür ederim.

3. Maşallah herkes bilinçli yatırımcı,lakin unutmayın tahtayı bozacak olan ipneler öncesinde bi kötü haberi kullanacaklar...
    Kimse elini süremez hatta olan malı versem mi der???

Mesela ege de bi çata pat oldu,AB koydu bi ambargo,para bloke oldu,anlaşma askıya alındı haberi,

al sana mezevengin kullanacağı bi ortam.Genç kızın limonatasına ilaç atarlar,başlar ipnelerin tecavüzü buyur izle tahtayı....

Hazır olmak lazım her türlü kötülüğe,güzel bi can yakarlar,sonra kalkar tahta kalkarsa...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    ne tiyatro ne tiyatro
    tanımask , bilmesek yutacagiz
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. ipnelere bak 900 lot alış var tabana kadar,kıymetli mal tahtası gibi görünmüyor...

koskoca piyasa dediğin yerde 900 lot alıcı

6. daha ne kadar baskılayacaklar acaba !! gerçekten çok merak ediyorum. şöyle iştah acıcı bir bilgisi olan var ise de paylaşırsa sevinirim. yakın zamanda genel kurul var mı bilgisi olan acaba ? teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by Banka - Finans Yazıyı Oku
    daha ne kadar baskılayacaklar acaba !! gerçekten çok merak ediyorum. şöyle iştah acıcı bir bilgisi olan var ise de paylaşırsa sevinirim. yakın zamanda genel kurul var mı bilgisi olan acaba ? teşekkür ederim.
    merhaba,
    şirket genel kurulunu haziran ayında gerçekleştirdi, olağanüstü durum olmadıkça genelkurullar senede 1 kere yapılır.

Para konusuna gelecek olursak;
    elimden geldiğince aşağıdaki çalışmaları yaptım ama şimdilik olumlu bir cevap alamadım.

arayacağım 2-3 kurum daha kaldı. sorularınız netse ve cevap alacağımıza inanıyorsanız

siz Türkçesini yazın ben almancasını, ingilizcesini sorarım

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    dediğin grafik gerçekleşedebilir, ancak 11 tl servetin şuanki defter değerinden de altinda unutmayalım.

1)İlk olarak şirketi aradım. Şirket yetkileri burdaki ifraz sürecinin yani arazinin parsellere bölünme sürecinin hem COVİD den dolayı hem de arazinin karmaşık yapısından dolayı biraz daha uzunn süreceğini söylediler. Dolayısıyla Haziran ve Temmuzda paranın yatma işi KESİN bilgi olarak iptal olmuş oldu. Forumlar iyi güzeldir ama yazılan bilgileirin %60 ı doğrru %40 nın ise safsata olduğunu bu
    şekilde gene onaylamış olduk.

2) Şirketi aradık cevabı aldık o zaman hemen geri mi çekileceğiz. Üstelik Türkiye'de şirketlerin %90 nı patron şirketiyken..

Kesinlikle Hayır..

daha sonra,

google a "Interxion Neckermann" "Oswe Interxion" "Frankfurt Interxion Neckermann"

kelimelerini yazarak aramalar yaptım. Artık günümüzde İnternet çağıdayız. Google translate sayesinde Almanca bilmediğim halde

haberleri okuyabildim. Karşıma çıkan haberleri okudum ve bu haberleri yapan gazetecilere mailler attım.

Bir yandan da Frankfurt belediyesine mail attım. Sağolsunlar hepsi geri dönüş yaptı..

çıkan haberlerden birkaçı:
    30 temmuz 2020
    https://www.faz.net/aktuell/rhein-ma...-16883233.html

https://www.fr.de/frankfurt/neckerma...-90015551.html

bu da videolu haber
    https://www.hessenschau.de/tv-sendun...eo-128570.html

30 temmuzda Interxion bu arsa için geniş katılımlı bir topantı yaptı. dolayısıyla paranın yatışı için Ağustos ayını da eliyoruz.

Şimdi geldik Eylül ayına, Neckermann ın parası Ocak ayında topluca ödenmeyecekse,

Eylül ayında para haberi gelebilir. Bakın kesin konuşmuyorum ama Eylül ayı olasılık dahilindedir.

gelen cevaplar:

Bu gazeteciden umduğum cevabı alamadım. İşin peşini mi bırakacağım. Hayır!

belediyeye mail attım(ama ordan cevap gelmeyeceğini bilerek) neticede arazide benim bir ortaklığım yok.

Cevapta tahmin ettiğim gibi geldi.

devam edelim:

Bu sefer Faz.net gaztesinin yazarına mail attım, o da bu konuda benim arkadaşım daha bilgilidir dedi.

benim mailimi arkadaşına yönlendirdi ancak ondan da umduğum cevap gelmedi.

Şimdi mail atılacak iki kişi/kurum daha kaldı.

Interxion(Digital Realty) şirketinin yatırımcı ilişkileri sorumlusu John Stewart ı telefonla arayacağım.

ikincisi ise hessenschau.de yazarlarına konuyla alakalı mail atmak. (sadece bu haber sitesi videolu haber yapmış).

bakalım, biz elimizden gelen gayreti gösteriyoruz, kapalı kapıları elimizden geldiğince zorluyoruz.

gerisi Nasiptir. Allah'ın takdiridir.

8. yorumlarınızın hepsini okudum. gerçekten çok faydalı oldu. emeğinize sağlık. hisse bugün tutunmaya çalışıyor. fakat sanki patronlar acil çıkış yapmasını istemiyor. beklenen haberler sonuçlanmış olabilir ama ne kap bildiriyorlar nede bilgi sızdırıyorlar. bir şeylerin zamanını bekledikleri kesin. hissenin çok aşağılara sarkacağını sanmıyorum. Özellikle bugün ziraat yatırım alıma geçti ve cuma olduğu gibi vakıf katılım satışa başladı ve hisseyi tek başına tutuyor zaten bıraksa gidecek hayırlısı bakalım. tekrar teşekkür ederim.

Sayfa 486/670 İlkİlk ... 386436476484485486487488496536586 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •