Sayfa 488/670 İlkİlk ... 388438478486487488489490498538588 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,897 - 3,904 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. hamsi foruma hos geldin ! kimse hakkinda yorum yapamam ama bende satilik hisse yok !

o mubareklere soylersin gorursen ! asagi mi salmak istiyorlar alici var onu da iletiver
    Hoş gördük ben hissenin başından beri üstündeyim,foruma yeni yazdım bir kaç satır...
    Şimdi izne çıkıyorum balık ve rakı mevsimi başladı...
    Uzun süre olmam ortalar da ama bana herkes her zaman ulaşır,ben canlı canlı bir karadeniz uşağıyım...

Tahtayı mübarekler mi yoksa enver mi tradeliyor bilemiyorum bazen enver gibi geliyor ama çok da önemli değil onları spk izlesin bizim işimiz değil...

Şimdi ben bu adamlara kalayı basıyorum ama bakmayın bozuk ağzıma,bu aşaya yukarıya TRADE ler bu işin doğasında var,birileri piyasa yapıcı olmak zorunda ve asla merhametli olmamalı yoksa piyasa yapıcı olmazlar...

Amlar haklı yani,bazılarımızı mecbur düdüklemek zorundalar,ne kadar çok düdük o kadar çok para alır bu abiler,bize de çok iyi sabır ve şans düşer...

Bu tahtada düşük maliyetli irili ufaklı çok yatırımcı var bunları tuzağa düşürüceklerdir...Aksi pek olmaz bu piyasa da nadir olur...
    Marj açmaya başladıklarında yukarı yönlü anlayın ki takas istedikleri gibi olmuştur...Çok can yakılmıştır.

Şunu unutmayın hiç ummadığınız yerde öyle bir vuracaklardır ki tahtaya aman allah ım el sürmek ne mümkün sat kurtul havası yaratacaklar...

Örnek gezi olaylarında ne tahtaları darma duman ettiler,çok yatırımcı kol kesti...

Dilerim allahtan bu tuzaklar bu tahtadan uzak olsun.

Bereketli olsun

"Hamsi : Tahtayı mübarekler mi yoksa enver mi tradeliyor bilemiyorum bazen enver gibi geliyor ama çok da önemli değil onları spk izlesin bizim işimiz değil..."

enver de mübarek bir insan ! ama onda o kapasite yok en masum olan mübarek kim ise o yurutur bu isleri !

birde sn. hamsi burda cok yatirimci yok sizin sandiginiz gibi ! oyle belli basli kisiler , hep ayni yillardir ! cok az yeni katilan var

yani anlayacaginiz biz biliriz birbirimizi , bu kardesler bu yolculukta kaç salvo yapti, kac kere sallandi bu gemi ! ama rakamlar ortada kacacak delikleri yok ! yoksa olsa bir QNBFB, QNBFL, EGPRO, DZGYO, IHLGM her türlü yaparlar hareketlerini dimi ???

ama burasi baska bir hikaye ! ve bu hikayeye sahip bist icinde bir tek sirket bile yok ? varsa buyrun gosterin

bu sebeple buyursunlar sallasinlar ?

3. günaydın dostlar,
    umarım servet ve bizim adımıza güzel bir gün olur. herkese kolay gelsin.

Alıntı Originally Posted by Banka - Finans Yazıyı Oku
    günaydın dostlar,
    umarım servet ve bizim adımıza güzel bir gün olur. herkese kolay gelsin.
    Günaydın inş ama nedense pek umudum yok boş zaman kaybı gibi kağıtlar olurya bu tahtada biraz onlara benziyor bol şans

5. tekkeyi bekleyen çorbayı içer.noktaaaaaaaaa

asagi salmasini bekliyoruz 11 gerek yoktu 17-19 arasindan aliciydik

yatırım tavsiyesi degildir

7. Alıcılar
    Yatirim finansman 23 bin lot
    Alnus 12 bin lot
    Global 10 bin lot

Satıcılar
    Vakıf 30 bin lot
    Ziraat 6 bin lot.

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Alıcılar