Sayfa 492/670 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,929 - 3,936 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. [QUOTE=rabıta;4731742]
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    osmanlıdan mal satan arkadaşın acil borsa eğitimi alması şart..

malını sürekli serbestten verdi.
    şu tahtada 22.48 ortalamayla 5bin lot sattı..

zaten kademeye yazsan malın alınıyor. 22.90 ortamayla satardın..

böyle mallar olmasa uyanıklar nasıl para kazanacak...
    adam algı bozuyor görmüyor musunuz? salak değil elbette tek kademe alışa da verir. kademeye yüklü alış yazıyor adam tak diye gelip o kademeye basıyor 10 bin lot.mesele ne.bakın işte adam mal basıyor havası yaratmak.yemezler abidin avni yemezler.kendi kendine mal basarak algı bozamazsın.bu tahtadan mal almak istiyorsan ben senin yerinde olsam bir kere 30-35 arasına çekerim tahtayı.ben bunu sana mail olarak ta attım zavallı patroncuğum.bende ilk mal satışım 50 dir diye yazdım.49.98 olsa yok.vermem.eğer sana mail ulaşmadıysa sorumlu arkadaşı işten kov avniciğim.ama bu tahtada ne yaparsan yap da algı bozma adına abidik kubidik hareketler yapma.asla yapma yakışmıyor sana.ve çok komik oluyorsun.yapma be avni yapma

2. Tskr..sn.uzaylı..saygı bizden..tarihi zirveye yaklaştıkça suni.psolojık baskı.. geçemez ve kar satışları gibi algı...???? 22 üstüküstünde kaldıkça..teknik olarak olumlu..gibi..gibi..hayırlısı

3.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Tskr..sn.uzaylı..saygı bizden..tarihi zirveye yaklaştıkça suni.psolojık baskı.. geçemez ve kar satışları gibi algı...???? 22 üstüküstünde kaldıkça..teknik olarak olumlu..gibi..gibi..hayırlısı
    Teknikci bakışı:
    O yüzden buralarda çok zorlanıyor . 23e kaç kere gitti geldi..
    Hikayeyi bilen bakışı:
    Tavan yapması istese 5dakika ;)

4. Sn.Heg hocam alıcı satıcı pastası nasıl..gerçi sn.hayek önemli deği dese de..

5.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sn.Heg hocam alıcı satıcı pastası nasıl..gerçi sn.hayek önemli deği dese de..
    Hepimizin farklı yoğurt yiyişi ve farklı kazanç şekli vardır. Sn. Hayek için önemsiz olan başkası adına önemli

Benim için önemsiz olan sizler için önemli olabiir.

şuanlik alan satanlar..

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Teknikci bakışı:
    O yüzden buralarda çok zorlanıyor . 23e kaç kere gitti geldi..
    Hikayeyi bilen bakışı:
    Tavan yapması istese 5dakika ;)
    Haklısın üstadım, Klasik srvgy hareketleri. 4 - 5 yıl önce 300 - 500 lot işlem hacmi ile günü kapatıyordu, kimse hissenin yüzüne bakmıyordu. 2 küsurlardan 4,50 ye getirdi, sonra tekrar aynı yere geri götürdü. Sonra 5 lere getirdi yine indirdi, 7 ye getirdi 6 ya düşürdü,12 ye getirdi 7 ye indirdi, 16 ya getirdi 13 lere indirdi, 19 gösterdi 16 ya indirdi, 23 gösterdi 18 kere indirdi. Sürekli olarak önce hızlı bir zirve yaptırıyor sonra yavaş yavaş aşağı salıyor. Her zaman algıya oynuyor. Ben hiç yükselişlere aldanıp işlem yapmadım. Yeterli bilgi ve tecrübe olmadığı için sürekli olarak pozisyonumu korudum. Geçen gün bir arkadaş diyordu tabana kadar 900 lot alıcısı olan bir şirkete yatırım yapılmaz diye. Benim amacım buralardan satmak değil zaten. GÜN GELECEK BU HİSSE 100 LİRANIN ÜZERİNDE TAVAN SERİLERİ YAPACAK, İŞTE O ZAMAN AZAR AZAR SATMAYA BAŞLAYACAĞIM. O ZAMAN GELİNCEYE KADAR BEKLEYECEĞİM, HİÇ ACELEM YOK

7. Komedi ya..hesapta 23 geçılmıyecek).. hatta şerefli tahta yapıcı 22 bile basabilir sırf dökmek için..günlerce rtabl yaptığı gibi..sinir ve psikolojik İŞKENCE.. beklenti kağıtları zordur mesajlarıdır..

8. Neyse bugün çok konuştum susma poz.a geçiyorum..ii ve hayırlı kazançlar.. inş.

Sayfa 492/670 İlkİlk ... 392442482490491492493494502542592 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •