Sayfa 501/670 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. vakıfın cumadan beri olan satışını alnus aldı..

karın ağrısı İnşallah azalmıştır. bana karşılıklı işlem değil gibi geldi.

takaslarda city bank 203 bin oldu
    deutche de 32 bin...

2. Tahtacı özellikle vakıfa yığdığı 500 bin lot ile patron mal satıyor algısını olusturuyor.
    Patron bu fiyattan neden satsınki bizim bildiğimizi patron bilmiyormu sanki!
    Hepinizin malumu vakıftaki stok geçen sene 6.500 nlyndu bizim 1mly 750bindi ufak ufak önce vakıfa sonra diğer aracı kurumlara dağıtılar..Y.t.d

3.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Tahtacı özellikle vakıfa yığdığı 500 bin lot ile patron mal satıyor algısını olusturuyor.
    Patron bu fiyattan neden satsınki bizim bildiğimizi patron bilmiyormu sanki!
    Hepinizin malumu vakıftaki stok geçen sene 6.500 nlyndu bizim 1mly 750bindi ufak ufak önce vakıfa sonra diğer aracı kurumlara dağıtılar..Y.t.d
    Aynen öyle vakıftan satış yapıp patron mal satıyor algısına oynuyorlar.o kadar zavallılar ki insan acıyor vallahi.devre kesmeler,bir kademeye 12 bin lot mal vermeler....vay beee ne de korktuk ...Ben diyorum ki bu şekilde mal alma hamlelerine ancak 6 yaşındaki çocuk inanır.sen bir kere 40 bandına çek bakalım belki dökülür çoğu.ama adam inat .iyi de karşında inatlıkta yılın ödülünü alan biri var onu da birisi anlatsıon ona.bir kağıtta 9 yıl beklenir mi.bekledim işte.ama semeresini kat kat aldım.bunda da en az 3 yıl daha bekleyeceğim.nokta

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    vakıfın cumadan beri olan satışını alnus aldı..

karın ağrısı İnşallah azalmıştır. bana karşılıklı işlem değil gibi geldi.

takaslarda city bank 203 bin oldu
    deutche de 32 bin...
    Bal gibi de karşılıklı işlem.vakıf, alnus,yatırım finans,tacirler,garanti,iş.... say da say patron tam 14 aracı kurumdan oynuyor.şimdi citi ve deutcheyi ekledi 16 oldu.kim yer bu numaraları.al bir cebinden koy öbürüne.hergün yapılan işlemlerin yüzde doksanını patron yapar.bu 1 yıldan beri böyledir ve devam edecektir.taaa ki milleti bezdirip dökene kadar.

5.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    vakıfın koyduğu seti alnus yıktı geçti... bakalım gene baskılayabilecek mi...
    yapma yaaa demek yıktı geçti.hahaha gülesim yoktu yaaa.alan kendi satan kendi.sığ tahtada kim o kadar malı yığar satışa.

6.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    bi kağıtta ne kadar çok pislik yapılıyorsa şundan eminim ki hedefler inadına yüksek oluyor. bunu bizzat jantsa da yaşadım. 50 tl maliyetli jants oldu 170 ama buralara gelene kadar da neler yaşandı neler.
    haaaa bak işte bir anlayan çıktı.bu tip hisselerde milleti dökmek için devre kesmeler bezdirmeler çok olacak daha bunlar bişey değil.belki 2 gün taban yapmalar.... ama ben bunlara güler geçerim.bunun 1xx lü fiyatları göreceğine şahit olacağız ama belki bir tanemiz bunda kalmayacak o ayrı

Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    haaaa bak işte bir anlayan çıktı.bu tip hisselerde milleti dökmek için devre kesmeler bezdirmeler çok olacak daha bunlar bişey değil.belki 2 gün taban yapmalar.... ama ben bunlara güler geçerim.bunun 1xx lü fiyatları göreceğine şahit olacağız ama belki bir tanemiz bunda kalmayacak o ayrı
    Ustam 2014 lerde tanıştım bu hisseyle, zaman zaman sat-al yaptım ama artık sadece bekleme pozisyonuna geçtim. Benim kadar eski kaç kişi var bilmiyorum ve aynı şekilde benim kadar uzun kaç kişi kalacak onuda bilmiyorum. Bildiğin tek şey bu hissenin tam bir SERVET olduğu. Gerekirse çocuklarıma miras bırakırım ama benim de hedefim başlangıç fiyatından 100 kat prim. Speğin parasından çok benim sabrım var, amma yarın, amma yarından sonra, 100 kat primi görmeden bu hisseyi
    BI RAK MA YA CA ĞIM. NOKTA

8.  Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    Ustam 2014 lerde tanıştım bu hisseyle, zaman zaman sat-al yaptım ama artık sadece bekleme pozisyonuna geçtim. Benim kadar eski kaç kişi var bilmiyorum ve aynı şekilde benim kadar uzun kaç kişi kalacak onuda bilmiyorum. Bildiğin tek şey bu hissenin tam bir SERVET olduğu. Gerekirse çocuklarıma miras bırakırım ama benim de hedefim başlangıç fiyatından 100 kat prim. Speğin parasından çok benim sabrım var, amma yarın, amma yarından sonra, 100 kat primi görmeden bu hisseyi
    BI RAK MA YA CA ĞIM. NOKTA
    anladığım kadarıyla hedefiniz 200tl. neden olmasın ki? defter değerinin borsada 30-40 hatta 200 kat üzerinde işlem gören o kadar hisse var ki? Bırakın da bu da defter değerinin 5 katını görsün.sabır bende gani.

Sayfa 501/670 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •