Sayfa 503/670 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,017 - 4,024 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. bizim 60 bin lot sattı malını aldılar diyceğim de biir gülme geliyor )

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Hayır ifraz biteli 2 aydan fazla oldu.ifraz süreci bittiği zaman para noter emanet hesabına yattı zaten.belli noter bunu şirket hesabına yatırmıyor.biraz vadeli hesapta tutayım da birkaç kuruş da ben kazanayım diyordur herhalde.Şaka tabi.ama almanya mevzuat açısından bürokrasi açısından dünyada benzeri olmayan bir ülke.bir noter sözleşmesi 5 günde yapılıyorsa gerisini siz hesaplayın.şimdi de kimbilir neyi düşünüyorlar satışa onay verirsek bu türkler para kazanır diyorlardır eminim başka bir durum yoktur.
    Ama ben buradan da kendisine yazdım şirkete de mail attım.bir kere hisseyi 40 bandına getir hele.buradan sana mal verecek aptal arıyorsan önce kendine bakacaksın diye.keşke bu hisseyi 5 gün taban yaptırsan keşkeeeee.biliyorum çünkü spek diye biri yok burada patron var patron.
    o yüzden ben yıllar yılı buradayım ve burada olacağım.1xx lü rakamlar görmeden benden 1 lot mal alanın alnını karışlarım.defter değerinin 2 katı bile değil.o nedenle hedef varsa bende...sabır varsa bende....inat varsa katmerlisi bende....
    hadi bakalım tahta yapıcı adamsan 5 gün taban yaptır.yoksa öyle 20-30 kademeyle bu iş olmaz.başını gö...ü oynatma adam gibi taban taban yaptır.göreyim seni.patrona mal toplayacağına 5 gün taban yaptır da alalım epeyce
    Çok önemli değil ama ifraz halen devam ediyor..

zaten bitse para hesaba aktarılacak.. Almanayada 4 ay ifraz süreci olmaz ama demekki oluyormuş..

haziran Kap haberi...
    Şehir İmar Planlama Biriminde, gayrimenkullerin ifrazına ilişkin işlemler devam etmektedir.Satışa ilişkin ilk taksit tutarı olan 90.250.000,00 EUR Oswe Real Estate GBMH' nin noterdeki emanet hesabına 02.06.2020 tarihinde alıcı tarafından ödenmiştir. İfraza ilişkin işlemlerin tamamlanması ile ilgili tutar noter tarafından OSWE' nin hesaplarına aktarılacaktır.

Bu işlemlerin tamamlanmasının ardından, ikinci taksit ödemesi 2021 Yılı Ocak ayı içerisinde yapılacaktır.

3. Aynen ifraz devam ediyor. Almanyadaki arkadas cati kaplamasi yesil alan gibi konularin kaldigini soyledi tabi imr mudurunun roportajinda bunu soylemis cogu gitmis azi kalmis. Yer vazgecilemez bi konumda dedi. Sadece zamani bekliyoruz hep beraber .

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. Hep bu arsa diğer gyoların sahip olduğu sıradan domates bahçeleri gibi değil, çook önemli bir arsa diyoruz..

gelin beraber tanıyalım...

Arsamızı alan Şirketin adı Interxion Hollanda merkezli veri dağıtım firması..

Bu firmayı Amerika merkezli Digital Realty firması 8.5 milyar dolara satın aldı..

Interxion büyümek için bizim kampus vari Neckermann 'ın 240 dönümlük arazimizin yarısını satın aldı (yaklaşık ).

Peki neden Frankfurt? Bu şehrin bir özelliği mi var? neden almanyanın başka şehri değil?

Avrupa'daki veri merkezleri için alan talebi son yıllarda hız kesmeden artmıştır, bu nedenle Frankfurt am Main - özellikle dünyanın en büyük İnternet düğümü DE-CIX'in konumu olarak - Londra, Amsterdam, Paris ve Dublin şehirlerinin yanında en büyük konumlardan biridir. Avrupa'daki veri merkezleri aittir.

Frankfurt,Almanyanın ve Avrupa'nın veri merkezi olma yolunda hızla ilerliyor, bununla paralel kiralar da artıyor.

Interxion arsamızı bu hale getirecek 2028 yılına kadar.. 2021 başında arsaya yerleşecekler.

google translate kullanarak okuyabilirsiniz.
    kaynak: https://www.datacenter-insider.de/st...lung-a-963479/

5.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Hep bu arsa diğer gyoların sahip olduğu sıradan domates bahçeleri gibi değil, çook önemli bir arsa diyoruz..

gelin beraber tanıyalım...

Arsamızı alan Şirketin adı Interxion Hollanda merkezli veri dağıtım firması..

Bu firmayı Amerika merkezli Digital Realty firması 8.5 milyar dolara satın aldı..

Interxion büyümek için bizim kampus vari Neckermann 'ın 240 dönümlük arazimizin yarısını satın aldı (yaklaşık ).

Peki neden Frankfurt? Bu şehrin bir özelliği mi var? neden almanyanın başka şehri değil?

Avrupa'daki veri merkezleri için alan talebi son yıllarda hız kesmeden artmıştır, bu nedenle Frankfurt am Main - özellikle dünyanın en büyük İnternet düğümü DE-CIX'in konumu olarak - Londra, Amsterdam, Paris ve Dublin şehirlerinin yanında en büyük konumlardan biridir. Avrupa'daki veri merkezleri aittir.

Frankfurt,Almanyanın ve Avrupa'nın veri merkezi olma yolunda hızla ilerliyor, bununla paralel kiralar da artıyor.

Interxion arsamızı bu hale getirecek 2028 yılına kadar.. 2021 başında arsaya yerleşecekler.

google translate kullanarak okuyabilirsiniz.
    kaynak: https://www.datacenter-insider.de/st...lung-a-963479/
    not:biz hikayenin sonunu görebilirmiyiz, ya da fazla mı sevdik bu SERVET'i bilemiyorum.. bir deli yazmış diyin geçin

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,959
    https://gurcanpartners.com/tr/almanyada-gayrimenkul/

bu insanlara danisilabilinir ,

yazilacak seyler varda burda bir denyo yüzünden yazmiyorum.

o bilir kendini
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7. Sn.heg alan...satan? rica etsek tşkr..

8.  Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Sn.heg alan...satan? rica etsek tşkr..

Sayfa 503/670 İlkİlk ... 3403453493501502503504505513553603 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •