Sayfa 505/670 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,033 - 4,040 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Tabii benimki.. espiri..haklusınız..sn.heg..hayırlısı..

2. Hobaaa spek nereye ne baskisi yapacakmissss. Almanyadaki arkadasim canli yayin yapti yeri alan interxion tabelayi bile asmis.....

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Bugun sirketi de aradim ne wdeceniz parati dedim tam kesin olmamakla birlikte buyuk ihtimal temettu verilecek dedi. Hobaaaa calsin sazlar oynasin kizlarrrr

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    706 M2 nin lafını yapmışlar ..hiç gulecegim yoktu ;))
    Neyse süreç azalmış. Belediyenin onayına kalmis..
    Aslında haber güzel..sadece onay işi kalmis.. benim anladığım arazinin parsellere ayrıma isi bitmis..artık belediye meclisinde gündeme gelir ne zaman onaylanirsa(Almanya da süreç nasıl işliyor tabii bilmiyoruz)
    işte buuu.olay bitmiştir.Artık arazi bölündü.buradan geriye dönüş yokkkkkk.artık belediye onayı bişey değil.bu ay sonuna kadar bu iş bişterse ki biter diye tahmin ediyorum.9 aylıkta 780-800 milyon kar yazar.

Parsellasyon yapılmış,gerçek ve net alıcı ve satıcı tarafına bölünmüş,artık belediyenin onayı bekleniyor anladıgım kadarıyla.

İşleyiş normal şartlarda bu şekilde oluyor, burada ki gibi encümen kararımı yoksa imarın onayı yeterlimi bilemedim.

Ok yaydan çıktı artık,bizim acemi spek malın hepsini kaptıracak böyle giderse.

Bu haberi nereden karşılaması gerektigini bizmi diyecegiz kendisine.

Haydi bismillah...

7. Böyle oynatırsanız hisseyi hisseyide kendinizide cezaya sokacaksınız galiba yeni cezalardan haberiniz yok aynı soyadı taşıyan hangi hesap ile ilişik isenin hepsini borsa dışında dönüştürüyorlar.
    Y.t.d

8. Bu kadar aptal bir spek görmedim, dünkü haberden sonra alamam artık kaçırdık diyordum, bugün hem de bu fiyatlardan alım fırsatı verdi, zaman senin aleyhine işliyor farkında mısın patron, kaçacak yerin kalmadı artık, sen böyle aptallıklara devam et... Mallar paket oldu, boşuna beklersin artık, o para buraya gelecek, ister seve seve, ister ......

Sayfa 505/670 İlkİlk ... 5405455495503504505506507515555605 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •