Sayfa 509/670 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon
Arama sonucu : 5357 madde; 4,065 - 4,072 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Ne kadar var bizim in elinde)..bu kadar beklenti vs..geri zekalı mi bu niye satıyor?alan da niye alıyor..??)

2. Okuyorlar burayı tabii..şerefli dedikçe hep bastı )

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,959
    hem para kazaniyorsunuz , para kazandirana hem küfür ediyorsunuz sonrada adam bastı diyorsunuz ,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

4. Para kazanıp kazanmama.mesele değil..kazandırmasın ama dürüst ve mantıklı işlem yapsın....kagıdı düşürmenin bile bir karekterli usulü bi şerefliliği insanı tavrı vardır..

5. Neyse...bu uzun süre..burlarda gezinecek...bu tür kağıtlar patronun keyfine göre hareket eder..isterse trilyon eurolar gelsin hepsi hikaye...sabırla beklemeli..kesin sesizlik moduna geçmeli..herkese bol kazanç...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,959
    mart ayinda alan birkisi su an %250 civarinda bir getiri elde etmis bulunmaktadir,
    Para kazandiriyor,
    büyük bir ihtimal isletme sahibi degilsiniz , memur gözü ile bakiyorsunuz.

Pandemi döneminde böyle bir getiri sagladigi icin ben sahsen tesekkur ederim şirket sahibine.
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    mart ayinda alan birkisi su an %250 civarinda bir getiri elde etmis bulunmaktadir,
    Para kazandiriyor,
    büyük bir ihtimal isletme sahibi degilsiniz , memur gözü ile bakiyorsunuz.

Pandemi döneminde böyle bir getiri sagladigi icin ben sahsen tesekkur ederim şirket sahibine.
    Başta bende şirket yönetimine çok sitem ettim bu platformda ama dönüp baktığımda 2 yılı geçti ..
    Yaww bazı şeyler zaman istiyor çok şükür iyi kazanç sağladım sabır bu işin anahtarı boşuna sitemler etmişim.
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Arkadaşlar buraya kimse bakmıyor sanmayın inanın saat başı bakıyorlar.
    Olumlu veya olumsuz her tepkiyede bakıyorlar siz meydan okuyorsunuz adamlarda hodri meydan diyor!
    Eğer adamın sattığını karşılayabiliyorsanız burada degil işlem yaparak gösterin.
    20.96'dan tahtayı geri çeviren benim hiç bir zaman burayada yazmadım.
    Özellikle twitterda yazanlar milletin dalmasına sebep oluyorlar mal kaptırdıkca baskı artıyor.
    Eger uslu durursak 28 hefefi şuan çalışıyor NOKTA
    Y.t.d
    böyle gaza gelecek adam değilim ben.hele %20 geri gelsin bakalım ona bu tahtayı dar etmez miyim.kendim yüklü olmasa da hatırı sayılır bir alım gücüm var ama tanıdığım bir yatırımcı 21 den yüklü aldı.daha aşağı düşerse aldığının 2 katını alacak kadar kararlı.tahta yapıcıya meydan okuyorum bas aşağı hisseyi sana göstereyim nasıl takla attırılır

Sayfa 509/670 İlkİlk ... 9409459499507508509510511519559609 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •