Sayfa 51/670 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 401 - 408 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Karın ağrısı

Korkunun ecele faydası yok, geleceksin !!! İstiyor ki yukari yazin. Altta aktif veremezsiniz niye kademelere 1 lot alis yazarim max. 500 lot yazarim veremezsiniz. Siz yukari yazin bi goreyim diyor. Yazmiyoruz goremezsin burayi oyle bir noktaya getirdi ki bu kardesimiz yillarin borsa atasozu olan "burasi borsa kim kime korsa" moduna gectik resmen !!! Beklenti, temel analiz falan iptal oldu, teknik zaten yoktu ?

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!

3. Kimlere verdi gene.

4. 3.75 verdigimi yerine koydum 3.47 bereket versin

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Bu lanet hisse yüzünden yıllarca elimde tuttuğum eplas ve mzhld den oldum.elimde tutsaydım 8,5bin liralık hissem 25 bin lira olacaktı.Lanet olsun senin gibi hisseye,senin yüzünden hem kar etmekten oldum,hem kahroldum.Ne lanet bir hisseymişsin….Maliyet düşüreyim derken ne hale geldim.Ka r etmeyi bırak,daha da düştü.Bugün 7bin adet sattım.Keşke geçen hafta satsaymışım da eski hisselerimi alsaymışım..Ha o hissenin patronu da az yamuk yapmadı,zaten beni de o yanılttı…Artık önün açık,roketle…..Borsa da üçkağıtçı patron hisselerini bulmakta üstüme yoktur…esems,memsa,ranlo,idas,mzhld,eplas,egyo ,asyab………
    VERMEYİNCE MABUD ,NEYLESİN SULTAN MAHMUD

Alıntı Originally Posted by halefselef Yazıyı Oku
    3.75 verdigimi yerine koydum 3.47 bereket versin

Lenovo A6020a41 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    salı günü tekrar ,eski hisselerimi almak adına ,pazartesi günü 3.50 den sattığım srvgy yi,birden yukarı doğru gidince ,bari bunu kaçırmayım diye 3.80 den geri aldım....Allah bereket versin.?????

Bugün de lanet okuyup,salı günü .3.80 den aldıklarımı .3,48...3.44 ne bulduysam sattım.Allah bereket versin?????
    Ben bu kafayla??????
    Vatandaş nasıl para kazanıyor dersini verirken, ben de nasıl para kaybedilir dersi veriyorum..

İçimizde bit yavrusunu seven varmış demek,benim 1 hafta ceza almama sebeb olduğuna göre....

Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    Sayın hayek,bimere şikayetinizi yaptınız mı?
    Sayın hayek 10 gündür soruma cevap yazamadınız????

Sayfa 51/670 İlkİlk ... 41495051525361101151551 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •