Sayfa 519/670 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,145 - 4,152 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Yakında bir haber mi var ne?

Alıntı Originally Posted by unsali Yazıyı Oku
    Son pasta rica etsek..tskr
    Yakında bir haber var galiba. Bayram değil seyran değil. Perşembe ve Cuma neredeyse 23.00 TL'ye kadar verdiler. Bugün ise tavana doğru gidiyor.....

Al, sat ya da tut önerisi değildir. Hoşuma giderleri yazdım. Yalnızca beni bağlar...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3. nihayet kıvılcım çaktı..... gerisi haber düşünce bakacağız

4. Çok yakında SNGYO ile birleşme haberi gelir.

Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Çok yakında SNGYO ile birleşme haberi gelir.
    Bu bilgiye nereden nasıl ulaştınız?

Açıklama yapmazsanız sizi spk'ya bildirecegim,forumdaşım.

Kafanıza göre abuk subuk yazıp insanların kafasını karıştırmayın.

Eğer fantazi yapıyorsanız yeri burası degil. sngyo sayfasına lütfen.

6.  Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Bu bilgiye nereden nasıl ulaştınız?

Açıklama yapmazsanız sizi spk'ya bildirecegim,forumdaşım.

Kafanıza göre abuk subuk yazıp insanların kafasını karıştırmayın.

Eğer fantazi yapıyorsanız yeri burası degil. sngyo sayfasına lütfen.
    Tamamen tahmin forumdaşım. Kafama göre yazarım ben. Yazarken başka uzuv kullanmam. Fantezi sevmem, rock dinlerim.

7.  Alıntı Originally Posted by whiningman Yazıyı Oku
    Çok yakında SNGYO ile birleşme haberi gelir.
    Neden birleşsin ki? rüyanızda bişey görüyorsunuz burada spekülasyon yapıyorsunuz.TTK nuna göre bu yaptığınız spekülasyonun ta kendisidir.Ama merak etmeyin ben ve birçok yatırımcı sizin gibi hissesi olmayıp ta burada ters algı yaratanlara asla inanmaz.Tetikçiliğini yaptığınız her kimse gidin ona söyleyin ki "ABİ BU NUMARALARI KİMSE YUTMUYOR" .Ben bu hisseyi sattığım zaman fiyatını göreceksin o kafana kapak yapacağım bunu.Yaşım 64 ben burada 30 yıllık borsacıyım senin gibileri çok gördüm.Netaşta gördüm Alkimde gördüm Egeende gördüm ama hepsinden 10-15 kat arası para kazandım.Anlayacağın ben gazel dinlerim ama seninki gibi bayatlamışlarını değil.

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Neden birleşsin ki? rüyanızda bişey görüyorsunuz burada spekülasyon yapıyorsunuz.TTK nuna göre bu yaptığınız spekülasyonun ta kendisidir.Ama merak etmeyin ben ve birçok yatırımcı sizin gibi hissesi olmayıp ta burada ters algı yaratanlara asla inanmaz.Tetikçiliğini yaptığınız her kimse gidin ona söyleyin ki "ABİ BU NUMARALARI KİMSE YUTMUYOR" .Ben bu hisseyi sattığım zaman fiyatını göreceksin o kafana kapak yapacağım bunu.Yaşım 64 ben burada 30 yıllık borsacıyım senin gibileri çok gördüm.Netaşta gördüm Alkimde gördüm Egeende gördüm ama hepsinden 10-15 kat arası para kazandım.Anlayacağın ben gazel dinlerim ama seninki gibi bayatlamışlarını değil.
    Ne bu şiddet bu celal biraz sakin olalım ... Ben şahsen fikir ve tahmin alışverişinde bulunmak için yazarım buralara. Kötü düşünenlere yada iyi düşünenlere al - sat tavsiyesi değildir. Ayrıca birleşmek demek Srvgy nun 70 -80 olmasına engel bir durum değil. Bu kadar saldırganlığın nedenini anlamakta zorlanıyorum. Allah hidayet versin amcacım.

Sayfa 519/670 İlkİlk ... 19419469509517518519520521529569619 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •