Sayfa 53/670 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 417 - 424 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Önceki gün sebepsiz yere baya yüklü işlem oldu. Bu yoğun işlemlere rağmen ortalama fiyat değişmedi.Acaba B grubuna geçebilmek için gerekli işlem hacmini tutturmak için yapılan fiktif işlemler olabilir mi. Bir bilen yorumlarsa şimdiden teşekkürler.

2. Bu hisseyi hiç tanımazdım , dikkatimi çekmezdi. Gyo sektörünü incelerken dikkatimi çekti. Şirketin bilançolarını , defter değerini , bu forumda hisse ile ilgili ayrıntılı bilgiler yazan değerli forum üyelerinin yazılarını okudum. Sonuç olarak hissenin altın yumurtlayan tavuk gibi ve çok ucuz olduğunu düşünerek cuma günü 3,47 TL. ortalama ile baya bir mal aldım.Hayırlısı bakalım. Büyükler karar verirse bu hisse çok yukarılara gider diye düşünmekteyim.

3. Forum üyesi , dirilişborsa rumuzlu arkadaşın araştırmaları çok kapsamlı. Bu arkadaştan şirket hakkındaki bilgi paylaşımlarının devamını rica etmekteyim. Hisseyi almamda onun paylaşımlarının çok etkisi oldu. Kendisine teşekkür ederim.

8-9 ay önce ben de aynı senin gibi düşünerek almistim...Sonra,kendimin aptalca hareketleri yüzünden baya bir içeri girdim....

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

5. Hisselerin ne zaman çıkacağı belli olmuyor Örneğin ykgyo , kiler gyo .... gibi. Bunun da yükseliş zamanı artık gelmiştir diye ummaktayım.

6. 10 Kasm 2016 da 2,40 TL. den işlem gören hisse 16 Kasım 2016 da yani 1 Haftada 3,40 TL. olmuş. Yani %50 ye yakın pirim yapmış. 10 Kasım 2016 dan önce hisseye girenler çok kazanmış. Ben hisseyi biraz geç keşfetmişim. Yine de gidecek epeyce yolu olduğu düşüncesindeyim. Hisse %50 pirim yaptığında baya bir kısmı toplanmış ve belki de yeni bir yükseliş operasyonuna çok yakınızdır. Beklemek ve sabretmek lazım. Kiler gyo da 1 yıl önce 1,50 TL. lerdeydı. Şimdi 3 TL. lere yerleşti.Bunda da aynı şeyler olabilir.Bu durumda ilk etapta 4,80 TL. lere tırmanabilir diye sesli düşünmekteyim.

7. 100.000 TL. si olan 100 yatırımcı dolaşımdaki bütün hisseleri toplayabiliyor.Tabii bu toplama yapılırken fiyat da yükseleceği için bu iş için daha fazla yatırımcıya ihtiyaç vardır. Ama benim demek istediğim bu hisseye çok sayıda yatırımcı ısrarla yüklenirse fiyat inanılmaz seviyelere yükselebilir. Çünkü dolaşımdaki hisse sayısı çok az ve hisse fiyatıyla çarpıldığında 12 Milyon TL. değerinde dolaşımda hisse olduğu anlaşılıyor.

8. İstanbul Beylükdüzünde inşa edilecek İşmodern Ambarlı projesine ilişkin yapı ruhsatı alınmış.KAP HABERİ. 03.07.2017 Saat 17.50 ... 2. Seansın sonlarına doğru bir hareketlenme olmuştu.Demekki bu haberin etkisiyle olmuş.

Sayfa 53/670 İlkİlk ... 343515253545563103153553 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •