Sayfa 531/670 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,241 - 4,248 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Düzeltme niye yapsın
    Düzeltme yapacak hava yok
    Düzeltme için bir neden olmalıydı
    Düzeltseydi cuma düzeltirdi
    Sessizce bekliyelim
    belli ki bu borsada çok deneyimsizsin.düzeltme yapması için havayla ne alakası var cumayla ne alakası var anlamadım.neyse zamanı gelince biz de yazarız şimdilik kimseyi etkilemeyeyim.çünkü adam malı satar yukarı gider bu sefer hakaretler başlar.ama adam satar geri gelir bir teşekkür bile etmezler.kararı herkesin kendine

2.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    servet gyo = Altın yumurtlayan tavuk su an
    Bu sert gidiş bana başka haberlerin yakın olduğunu hissettiriyor. Belki de yaniliyorum..
    Bizim Spek normalde bu kadar hızlı gitmezdi.

Düzeltme illaki bir yerde yapacak abartmadiktan sonra düzeltme normaldir.

Yarın paramiz ilk taksit olan 90 milyon Euro mhesaba geçiyor. Kalan kismi yani 80 milyon Euro ise 15 ocak da geçecek.

3. Tavan tavan mi gidiyor ki düzeltme yapsın bence ilmik ilmik işliyor tahtayı şuan burdan alan adamın eli titrer oda biliyor kendi kendine oynuyor gün içi Artı 8 den Artı 1 lere kadar düştü mesala bana göre bu düzeltmedir götü boklu şirketler bile 20 kat yükseldi bunda gelecek haber ile para ile düşsede korkmam hissedeyim çoğu küçük yatırımcı sattı bunuda söyleyeyim tekrar 40 ın altına gelmesini dört gözle bekliyorlar bunu tahtacıda biliyor izin verirmi zannetmem bakalım tahtacı abimiz neler yapacak

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Tavan tavan mi gidiyor ki düzeltme yapsın bence ilmik ilmik işliyor tahtayı şuan burdan alan adamın eli titrer oda biliyor kendi kendine oynuyor gün içi Artı 8 den Artı 1 lere kadar düştü mesala bana göre bu düzeltmedir götü boklu şirketler bile 20 kat yükseldi bunda gelecek haber ile para ile düşsede korkmam hissedeyim çoğu küçük yatırımcı sattı bunuda söyleyeyim tekrar 40 ın altına gelmesini dört gözle bekliyorlar bunu tahtacıda biliyor izin verirmi zannetmem bakalım tahtacı abimiz neler yapacak
    çektiğim kredinin maliyetini çıkarttı sağolsun. Bence asıl hareket Ocak ayındaki para yattıktan sonraki çeyrek bilanço açıklandığında olur. Bu para bilançoya yansıdıktan sonra PD/DD 4 falan görürse 5TL ten alan yatırımcılar ihya olur diye düşünüyorum. Kader/kısmet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    kağıt rahatlasin diye herkes bir birini ucaktan atmaya calisiyor
    küçük spek , ky yatirimcilari, tahta yapici küçük spekgi
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

6. Para yarin kasaya girmiyor mu
    Bugün olmazsa yarin tavan olur

7.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    çektiğim kredinin maliyetini çıkarttı sağolsun. Bence asıl hareket Ocak ayındaki para yattıktan sonraki çeyrek bilanço açıklandığında olur. Bu para bilançoya yansıdıktan sonra PD/DD 4 falan görürse 5TL ten alan yatırımcılar ihya olur diye düşünüyorum. Kader/kısmet.
    Bir kere çeyrek bilanço değil 2020/12 aylık bilançoda yaklaşık 1.6 milyar Tl kar yazacak.Paranın ödenmeyen taksidi alacak hesabında gözükecek ve bu ödenmeyen taksit de o günkü kur üzerinden kar rakamına yansıyacak.Bu 1.6 milyar kar rakamının yaklaşık 800 milyonu satışı yapılan yerden gelecek kar rakamını kalan 800 milyon da kalan yerin yeniden değerlendirme kar rakamını temsil edecektir.Yani yaklaşık 30 tl defter değeri ilavesiyle 40 Tl defter değeri oluşacak.Öyle dediğiniz gibi PD/DD değeri 4 değil 2 olsun yeter.hisse 80 olur
    Bu arada hissede yorulma alametleri başlamıştır.artık geri gelişlere hazırlıklı olmak lazım.

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    kağıt rahatlasin diye herkes bir birini ucaktan atmaya calisiyor
    küçük spek , ky yatirimcilari, tahta yapici küçük spekgi
    Seni Çoook iyi anlıyorum.. ;))

Sayfa 531/670 İlkİlk ... 31431481521529530531532533541581631 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz