Sayfa 539/670 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,305 - 4,312 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Taban dan almdığıma yanıyom
    Mis gibi alış fırsatıydı
    44 ten 36 ya gelmişti

Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Taban dan almdığıma yanıyom
    Mis gibi alış fırsatıydı
    44 ten 36 ya gelmişti
    Herkes korktu daha inecek diye,yine de kimse bilmiyor spek abimiz ne derse o.

Umarım bu son düşüşümüz olur.Bereketli aylar diliyorum arkadaşlara.

Patronun hakkını da verelim,gerçekten çok iyi bir alış veriş yaptı.

Ekibini ve kendisini tebrik eder,kısa zaman içinde kalan yeride daha iyi bir fiyata satması dileğiyle.

saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Mis gibi alış fırsatıydı
    44 ten 36 ya gelmişti
    Tabanın tabanı vardır...
    Kademeli alım candır...
    Servetin yoksa elinde...
    Ekmeğini kuruya daldır...

@heg yazıyordu arada şiirler. Ondan özendim

4.  Alıntı Originally Posted by kanepe Yazıyı Oku
    Mis gibi alış fırsatıydı
    44 ten 36 ya gelmişti
    üzülme dostum ben bu düşüşün burada kalacağına inanmıyorum.33.30 da gap belki kapanır belki kapanmaz ama daha önce de dediğim gibi çok fırtınalı günler bizi bekliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Birileri inatla forumda olumsuz algı pompalamaya çalışıyor zannediyorlar ki üstten sattıklarını alttan yerine koyacaklar patronda maldı zaten size para kazandıracak o iş bitti geçmiş olsun altta bekleyen diye birşey yok yarın alım sırasında sıraya girersiniz şunuda söyleyeyim patron izin verse ben izin vermem yarın ve diğer günler için bu kağıt düşmeyecek
    inatla bişey pompalandığı yok gerçekler bunlar.ben 43-42 aralığında sattıklarımı istesem bugün tabandan yerine kordum ama gerek yok fırtınalı günler için yedek akçe bulundurmak şart.ne yani istesem ben buradan yerine gene koyarım patronun yemişim izinini de mizinini de

6.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Maşallah..
    Bu isin uzmanı değilim ama:

Etap inşaatımızın tamamlanmasıyla beraber teslimlere başlanmış olup, 1. Etap
    teslimlerinin bu yılın Kasım ayı sonuna kadar tamamlanması planlanmaktadır..

Asıl hasılat tutarı olan 160 milyon TL yi Kasım Sonunda teslimat bitince kasamizda göreceğiz diye düşünüyorum..

Çünkü diğer GYOlarda okuduğum kadarıyla ön satışlar ev teslim edilmeden bilancoya yansımaz diyorlardı bizde de öyle olması gerek..

Gayet olumlu bir Haber..
    bu 160 milyon hasılatın tamamının kasaya gireceğini sanıyorsan yanılıyorsun.Maliyetler düşecek ve hasılat paylaşımı yöntemiyle bir kısmı da arsa sahibine gidecek.kala kala bu paradan 20 milyon kalmaz.çünkü değerlendirme raporunda belirtildiği gibi projenin tamamından 43 milyon kar bekleniyor.bu etaptan 20 bile kalacağını sanmam

7.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Alkimlerini satip gelmistir
    ;))) )) )))

8.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    bu 160 milyon hasılatın tamamının kasaya gireceğini sanıyorsan yanılıyorsun.Maliyetler düşecek ve hasılat paylaşımı yöntemiyle bir kısmı da arsa sahibine gidecek.kala kala bu paradan 20 milyon kalmaz.çünkü değerlendirme raporunda belirtildiği gibi projenin tamamından 43 milyon kar bekleniyor.bu etaptan 20 bile kalacağını sanmam
    Projeden Servete kalacak hak ve fayda toplamda 72 milyon olacak.. toplam hasılat 380 milyon olarak beklenmektedir..(%59 servetin %41 arsa sahiplerinin)

Suanlik satılan 160 milyondan kalacak hak ve fayda 30(OTUZ) milyon civarında olacaktir.

Sayfa 539/670 İlkİlk ... 39439489529537538539540541549589639 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •