Sayfa 541/670 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,321 - 4,328 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Satış bekleyen ne kadar ...gören var mı? Tskr

2. Kimseye gaza getirmek istemiyorum ama size şunu soyleyeyim tahtada tek başıma savaşıyorum ve size bir söz bu hisseyi bügün Artı kapattrımassam bir daha forumda yazmam beceremedim demektir arkamdan istediğinizi konuşabilirsiniz

3.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Kimseye gaza getirmek istemiyorum ama size şunu soyleyeyim tahtada tek başıma savaşıyorum ve size bir söz bu hisseyi bügün Artı kapattrımassam bir daha forumda yazmam beceremedim demektir arkamdan istediğinizi konuşabilirsiniz
    Aman hocam..dikkat !!! Kızma.hareketler hep böyle bu bu hissede..tahtacı biraz beyin özürlü..tarzı bu..bu şekilde yazman spk mevzuatına ters düşebilir..

4.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Kimseye gaza getirmek istemiyorum ama size şunu soyleyeyim tahtada tek başıma savaşıyorum ve size bir söz bu hisseyi bügün Artı kapattrımassam bir daha forumda yazmam beceremedim demektir arkamdan istediğinizi konuşabilirsiniz
    Bence böyle kapansın iyidir Rsi da rahatlar..

Hocam rahad ol...

17-20-23 de bende arada zorluyordum..bazen oluyir bazen olmuyordu..

şuan kahvemi aldım...
    müziği actim..
    Dünyanın yükünü yazsalar payıma
    Dost düşman bir olup ciksada yoluma
    Vazgeçmem senden yinede...
    Ezgileriyle mırıldanarak, Google street viewdan Frankfurt sokaklarında dolaşıyorum

5. Arkadaşlar, ben hikayesini açıklayayım.Şirket Almanyadaki arsasının yarısını 177 milyon Euro ya sattı.* Bu paranın %72 si Servetin Kasasına girecek. Vergiyi de düşersek 108 milyon Euro kasaya girecek. Yaklaşık 900 milyon-1milyar TL para girişi olacak. bunun ilk taksidi yarın 2. taksid ise Ocak 15 de gelecek. Arsanın kalan yarısı* da buna benzer fiyata satılırsa Şirket kasasına 2 milyar TL para girmiş olacak. Satmasa bile zaten ofislerden aylık 800bin Euro kira geliri alıyor. Bu arada satış iptal olursa gibi birşeyler yazmışlar satış işi bitti artık. Arsayı alan firma Dünyanın en büyük bulut veri firmalarından. Frankfurt Avrupanın İNTERNET başkenti olduğu için böyle büyük bir arsaya veri merkezi kuracak..Arsanın kalanını da ilerde satabilirler..

6.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar, ben hikayesini açıklayayım.Şirket Almanyadaki arsasının yarısını 177 milyon Euro ya sattı.* Bu paranın %72 si Servetin Kasasına girecek. Vergiyi de düşersek 108 milyon Euro kasaya girecek. Yaklaşık 900 milyon-1milyar TL para girişi olacak. bunun ilk taksidi yarın 2. taksid ise Ocak 15 de gelecek. Arsanın kalan yarısı* da buna benzer fiyata satılırsa Şirket kasasına 2 milyar TL para girmiş olacak. Satmasa bile zaten ofislerden aylık 800bin Euro kira geliri alıyor. Bu arada satış iptal olursa gibi birşeyler yazmışlar satış işi bitti artık. Arsayı alan firma Dünyanın en büyük bulut veri firmalarından. Frankfurt Avrupanın İNTERNET başkenti olduğu için böyle büyük bir arsaya veri merkezi kuracak..Arsanın kalanını da ilerde satabilirler..
    Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz..

Burdaki son gelen arkadaşlar hariç, sürecin tüm detaylarını biliyoruz..

Almanya Tapu Müdürüne süreç hakkında mail atacak,

Almanya da haber hakkında yazı yazan tüm gazeticlerile iletişime geçecek kadar

ve Interxion'un (arsanın yarısını alan firma) arsa üzerindeki İnşaatının/çalımasınıı Frankfurttan Canlı olarak paylaşan DELİLİER var ).

Nısan başından itibaren forumu okumanızı öneririm..

1 euro:9,3355

8.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Şakir bey valla işte 3 milyon fon alımı olursa Ocak başında Yıldız pazardayiz..

şu paramız da geldi artık )
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bu sert gidiş bana başka haberlerin yakın olduğunu hissettiriyor. Belki de yaniliyorum..
    Bizim Spek normalde bu kadar hızlı gitmezdi.

Düzeltme illaki bir yerde yapacak abartmadiktan sonra düzeltme normaldir.

Yarın paramiz ilk taksit olan 90 milyon Euro mhesaba geçiyor. Kalan kismi yani 80 milyon Euro ise 15 ocak da geçecek.
    17 Temmuz 2020 de Servet topigine geldigimde, sayfayı baştan sona okudum.

Genelde bir hisseyi orta vadeli alacaksam yapacağım ilk iş OKUMAKTİR..

Forumdan kimler gelmiş kimler geçmiş )

Ama eskimeyen isimler Şakir Bey, Sayın By Ben ve Sayın Hayek..

Şakir Bey siteminizde son derece haklısınız..

İnşallah Hissemiz yoluna üzmeden devam eder.. bol hayırlı kazançlar..
    Hocam bilgilendirmeniz için teşekkür ederiz..

Burdaki son gelen arkadaşlar hariç, sürecin tüm detaylarını biliyoruz..

Almanya Tapu Müdürüne süreç hakkında mail atacak,

Almanya da haber hakkında yazı yazan tüm gazeticlerile iletişime geçecek kadar

ve Interxion'un (arsanın yarısını alan firma) arsa üzerindeki İnşaatının/çalımasınıı Frankfurttan Canlı olarak paylaşan DELİLİER var ).

Nısan başından itibaren forumu okumanızı öneririm..
    Sayın Heg siz kahvenizi yudumlayın moralinizi bozmayın grafik işliyor 43'te rs şişti demiştim kimsenin işine gelmediği icin oralı olmamıstı.
    Sizi sevdim benim gibi yatırımcısiniz ve uzun vade iyi getirisi olan bir hissedeyiz.
    6 ay bu hissede bekleyip ben zarar ettim diyen yalan konusuyordur.
    Ben 2018'den beri burdayım al sat yaptığım zamanlar oldu kârımın iki katı zararım oldu.
    Yani burda kimse kimseye kestirmeden para yedirmez bu kervanda yolcu iseniz bu deryada sabırla bekleyeceksiniz NOKTA
    Y.t.d

Sayfa 541/670 İlkİlk ... 41441491531539540541542543551591641 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •