Sayfa 550/670 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,393 - 4,400 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Future1905 Yazıyı Oku
    Hiç unutmuyorum 6-7 sene önce kerevitaş yüzde1500 bedelsiz açıkladı 2 gün alma hayali kurdum pazartesi günü oldu emir girdim hiç umut yok tabi 10 dakika sonra bir baktım gelmiş allahım sevinçten zıp zıp zıplıyordum meğersem haberi verip Murat Ülker bütün malı üstümüze kusmus ogun hisse tavandan taban yaptı bizde hesabımızı mahşere bıraktık şimdi karton da açıklayınca aklıma o geldi herhalde şu bedelsiz hikayesinde borsada bir tek ben faydalanamadım nasip işte bazenleri nasip deyip Allah’a bırakacan
    Sn futurew, tahtacı ile sacaşı bıraktınız galiba

2. Evet hocam bıraktım ama hisseden çıkmadım artık sessizce izliyorum eğer tekrar 40 ın altına gelme hatası yaparsa tekrar devreye girerim yoksa benim için sıkıntı yok yavaş veya hızlı 100 liradan önce satmam

3. Sayın jumalus maliyetim 17'lere çıktı geçen aya kadar 9.20 idi ben 2025 kadar hissedeyim kısmet ve ömür olursa inşallah"
    Kısa vadede para kazanmak zor ama uzun vadede her yatırımda kazanırsınız.
    Al sat yapanlarda adeta kumar oynuyor gibi geliyor bana!

4.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Sayın jumalus maliyetim 17'lere çıktı geçen aya kadar 9.20 idi ben 2025 kadar hissedeyim kısmet ve ömür olursa inşallah"
    Kısa vadede para kazanmak zor ama uzun vadede her yatırımda kazanırsınız.
    Al sat yapanlarda adeta kumar oynuyor gibi geliyor bana!
    Allah yemeyi ve harcamayı nasip etsin hocam. Ben de düşşede alsam diye kısa vadede 30lu rakamları bekliyorum ama çok zor gözüküyor. Uzun vade potansiyeli çok yüksek şirketimizin. Arazinin geri kalanının çok daha yüksek bir fiyata satılacağına inanıyorum. Ömrümüz yeter mi satıldığını görmeye bilmiyorum tabi.

5. Bir telegram grubunda pazarlıyorlar şirketimizi. Mağdur olacaklar var aralarında. Ona üzülüyorum. Hergün serbestten 1000lot satış koyuyorlar. Sabah aşağı basıyor açılışta. Bakalım bugünde mi aynı olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Bir telegram grubunda pazarlıyorlar şirketimizi. Mağdur olacaklar var aralarında. Ona üzülüyorum. Hergün serbestten 1000lot satış koyuyorlar. Sabah aşağı basıyor açılışta. Bakalım bugünde mi aynı olacak.
    Böyle şeylere çok takılmaya gerek yok...
    Günümüzde internet ortaminda yazılmayan hisse yok. Önemli olan güç meselesidir.

Hisseyi yukarı süren Gedikten alan Amcanin, telegramda yada başka yerde yazacak kadar cahil olduğunu düşünmuyorum....

Dün zaten tarihi zirve kapanışını yaptık.(42.30la).

alım satım kararı herkesin kendi fikridir ama düşerken mal almak herkesin harcı değildir.. hisse 36 ya taban yaparken herkes biraz daha düşsün alicam dedi ( ben elimdeki nakitle almıştım ) hisse 42 oldu..

gram altında da ben 300 den alırken arkadaslarim 290 olsun alicaz diyorlardı hala alacaklar ;))

burdada hisse yarın bir gün düşerse alicaz diyenler gene pozisyona giremeyecek.. öyle hisse düşerken pozisyon açmak herkesin harcı değil.. o yüzden sürekli düşsün düşsün diye yazıp kötüyü çağırmaya gerek yok..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Şirketimizin
    portföyünde yer alan, İstanbul İli Ümraniye İlçesi Finanskent Mahallesi 2435
    Ada 4 Parselde yer alan A Sınıfı Ofis ve Perakende alanlarından oluşan ticari
    gayrimenkul projemizde inşaat çalışmalarına başlanmıştır. Projemiz yaklaşık
    20.500 m2 brüt inşaat alanına sahip Perakende alanları ve A sınıfı
    ofislerden oluşmaktadır.

Projemizde
    bulunan 1.217,90 m2 brüt alana sahip bir dükkanın satışına
    ilişkin Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. ile "Satış Vaadi Sözleşmesi"
    imzalanmıştır, satış bedeli 20.000.000,00 TL' dir, bu bedelin %50' si peşin
    olarak tahsil edilmiş, %25'si yer tesliminde, kalan %25' i ise iskan alımında
    tahsil edilecektir. Projemizin 18 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyuna
    Duyurulur,
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

8.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Şirketimizin
    portföyünde yer alan, İstanbul İli Ümraniye İlçesi Finanskent Mahallesi 2435
    Ada 4 Parselde yer alan A Sınıfı Ofis ve Perakende alanlarından oluşan ticari
    gayrimenkul projemizde inşaat çalışmalarına başlanmıştır. Projemiz yaklaşık
    20.500 m2 brüt inşaat alanına sahip Perakende alanları ve A sınıfı
    ofislerden oluşmaktadır.

Projemizde
    bulunan 1.217,90 m2 brüt alana sahip bir dükkanın satışına
    ilişkin Bim Birleşik Mağazalar A.Ş. ile "Satış Vaadi Sözleşmesi"
    imzalanmıştır, satış bedeli 20.000.000,00 TL' dir, bu bedelin %50' si peşin
    olarak tahsil edilmiş, %25'si yer tesliminde, kalan %25' i ise iskan alımında
    tahsil edilecektir. Projemizin 18 ay içerisinde tamamlanması planlanmaktadır.

Kamuoyuna
    Duyurulur,
    İyi iyi maşallah.. )

Sayfa 550/670 İlkİlk ... 50450500540548549550551552560600650 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •