Sayfa 58/670 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 457 - 464 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

Huylu huyundan vazgeçmemiş....

3. Bugün , büyük düşüşe direnip , + kapattı. Yarın da yükselişin devamını bekliyorum. Nedense kağıtla ilgili hiçbir yorum yok. Kağıtta ky. çokaz sanırım.Böyle kağıtlar genelde çok kazandırıyor. Bugünkü şiddetli düşüşte + kapatmasını , çok güzel bir bilanço gelebileceği şeklinde yorumluyorum.

4. Borsanın sabah seansındaki düşüşünden de sağlam çıktı. Küçük bir + yükseliş yaptı. Film iyi gidiyor. İnşallah filmin sonu mutlu biter. Kaşıkla verdiklerini kepçeyle almaya kalkmaz umarım.

5. Servet gyo , bugün %2,68 prim yaparak günü 4,21 TL. den kapattı. Borsanın sıkıntılı olduğu şu günlerde bile düşmeyip aksine prim yapması olumlubir durum. Güzel bir bilanço ile hisse daha da yukarılara gidebilir.

6. Sabah seansında 3,97 TL. leri gösterip 4,01 kapattı. % 4,75 lik düşüş yaptı. Kaşıkla verdiğini kepçeyle aldı. Küçüklerin elinden toplamak için böyle bir yol izlediklerine eminim. İkinci seansı + kapatacağını düşünüyorum. Düşüşü destekleyecek hiçbir haber yok. Tamamen ky. yi yıldırma operasyonu olarak değerlendiriyorum .

7. Günü , %3 düşüşle 4,08 TL. den kapattı. Yarın inşallah + kapatır. Zaman daralıyor. Pazartesi bilanço açıklanacak. Çok güzel , sürpriz bir bilanço bekliyorum. Beklentim gerçekleşirse ciddi bir prim yapacağını düşünüyorum.Bugünkü düşüşün , küçük yatırımcıya hisse sattırmak için yapıldığını tahmin ediyorum. Fakat , amaçlarına ulaşamadılar sanırım. Çünkü ky nın sattığını sanmıyorum.

İştiraki deks yapının sermaye artırımına katilacakmis.borsagundem de yazıyor...

Sayfa 58/670 İlkİlk ... 848565758596068108158558 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •