Sayfa 587/670 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,689 - 4,696 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Amca tahtada inenlerin kafi oldugunu düşünmüş sürmüş yukarı,
    İnenler şimdi geri biniyor Bakalım borcunu sıfırlayan, elinde bolca nakit olan, az parayla bile sürekli satışlarını arttıran servet, bol parayla da aynı şeyi yapabilecek mi.. Alamanya'dan bir arsa daha kapatırsa oh ne ala. Onunda ekmeğini 5 yıl sonra yeriz.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    Kimse burda 5 yıl kalmaz Amca dışında
    40 larda çok kişi döküldü bence hatta 35 lerde panik satislari ile kalan lotlarida sattilar,
    Alan varmidir bilemem.
    ben olsam Amcanin yerin cekerim hisseyi taaa yukarlara ugrasmam kimse ile
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

3.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    benim maliyetim 8.50.neden vermeyeyim? hikaye yeni başlamış diye bişey yok bence hikayenin sonuna gelindi.Bu hissenin geçen yıl PD/DD değeri 0.4 iken kimse ucuz demiyordu şimdi 2.5 kat artmış ucuz deniyor anlamak mümkün değil.Gayrımenkul şirketlerinde bu değeri=.5 olan o kadar şirket var ki.Ayrıca yıldız pazarda işlem görmemiz o kadar önemli değil.bir mal ucuzsa ben gider onu mahalle pazarından bile alırım.ne yani buradan almak isteyen oldu da engel olan mı oldu? Ya da yıldız pazarda olanlar çok mu prim yapıyor.
    Benim aslında kalan senetleri de buradan satmam lazım ama ola ki bedelsiz verir ya da kalan yeri 300 milyon avroya satar da 70 lere gider diye hayal ediyorum.bu sadece varsayım tabi.yoksa bence hisse değerini aşağı yukarı bulmuştur.Bilanço beklentileri de zaten fiyatın içindedir.bunu anlamak için kahin olmaya gerek yok.şu andaki F/K oranı=51 PD/DD=4.5 bu normal mi sizce?
    Ha bu arada bazı hisseler ne fk ne pddd dinliyor uçup gidiyor belki bu da gider ama 30 yıllık borsa hayatımda ben böyle bir hisseye denk gelmedim.sonuçta bu hisse 16 ay öne 4 liraydı 13 kat artmış.dur demesini de bilmek lazım

iPad cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by Dvk_Psh Yazıyı Oku
    Kimse burda 5 yıl kalmaz Amca dışında
    40 larda çok kişi döküldü bence hatta 35 lerde panik satislari ile kalan lotlarida sattilar,
    Alan varmidir bilemem.
    ben olsam Amcanin yerin cekerim hisseyi taaa yukarlara ugrasmam kimse ile

Aslında bir müddet sessilik moduna girecektim..

Amaaaa bazı yazıları okurken gülesim geldi..

evet 5 yıl kalacam hedefim 2025 benim... 3 haneden aşağı satmam diyen herkes bir bir döküldü..

bu yukardaki gibi yazanları okumak inan komik oluyor.. yok şu kadar ayda şu kadar yapmış vss..

millet Aylarca bekler. ben bu hisseye temmuzda girdim 4 ayda 17den 54 oldu..

hisse 3 ay boyunca nisan-temmuz ayında 14-17 bandında takıldı zaten o sırada diğer hisselerimden kar ettim..

nedeni ne biliyormusunuz??

çok iyi teknik analiz temel analiz bilmem mi? HAYIR..

NEDENİ:
    elimdeki mala bok atmamak.. milletin nasibine laf atmamak.. içerde insanlar vardır onlara göre yorum yapmak..

ekmek yediğim hisseye BOK atmamak kısacası..

ben 2021 martına kadar en azından bilançosnu görmek istiyorum elimdeki hisselerle..

benim maliyetim 0 Sıfır (tuzum kuru sizin deyiminizle) ama hisseme bok atmam kimse kusura bakmasın..

Amca'dan Alllah razı olsun..Allah iyi yolda birini 1000 yapsın...

jantsa yada Egeene Poltke ona buna herkes BOK attı geldikleri yer ortada

varsın isteyen BOK ATSIN ben atmam..

hee not olarak:teknik temel çok iyi bilmemi mütevaziliğimden dedim yoksa bu sayfada ben gelene kadar

benim gibi araştırma yapan 2 kişi belki vardi..

noldu 30 dediler Amca aldı malalrını 40 dediler Amca aldı malllarını nooooduuu????

paranın hangi ay geleceğini bile araştırarak buldum.. herkes haziranda bekiyordu Noldu??

Amca Saygılarımla..

Satan kazandı alan kazandı.
    Allah bin razı olsun spekten ve şirket sahibinden.
    Rabbim milyon kat fazla versin onlara.
    Sayın heg üstadımın dedigi gibi,vallahi yaptıgınız ayıptır.
    ekmek yediginiz yere neden kötü söz dersiniz ki.
    sattınsa hayrını gör...

6. aklınızın ve kalbinizin dediğini dinleyin..........kimin ne dediği önemli değil.bol kazançlar)))))
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

7.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    aklınızın ve kalbinizin dediğini dinleyin..........kimin ne dediği önemli değil.bol kazançlar)))))
    Üstadım Hosgeldin..

8. Elimde tek lot hisse yok ta zamanında 2 3 tl lerden işk alım yapıldığı zaman ciddi poziyon vardı ama yakan ettiler,
    Şunu diyim,bu hisseyi diğer gyo lardan ayrı tutun en önmeli malını sattı nakiti aldı ve yine alıcağa benzer,
    Bu hissenin pd dd sine yo lıkları gibi bakın,elinde 200 bankonot var kesin kasada bankada bunu 150 160 tl ,misal veriyorum,
    Diğer gyo lar eksper yapıcakta değerliyecekte satıcakta ölme eşşem ölme,
    Misal sngyo risklinin babası,marmarise proje yapacak onu satacak ee,borç ödeyecek , ezama ,yıllar,

Anlamak için fazla zormadan şunu söyleyim,adam 200 bankonotu 200 tl altında satıyor

hisse.net kullanarak iPad aracılığıyla gönderildi

Sayfa 587/670 İlkİlk ... 87487537577585586587588589597637 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •