Sayfa 602/670 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,809 - 4,816 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by ötüken06 Yazıyı Oku
    Ben düşüncenize katılmıyorum.
    Yıldız pazara geçerse en az 3 tavan garanti demektir.

SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Yapma yaaaa baksen.böyle bir garanti hangi hissede oldu.3 ayda bir yıldız pazara giren en az 10 hisse oluyor ama bir tavan bile yaptığını görmedim.hayal gücünüz valla rüyadan öte.siz bu moralle hayatta yaşlanmazsınız.ama boşver siz böyle kalın.insan hayal ettiği müddetçe yaşar.malın değerini pazar değil veriler ve tahta yapıcının ne yapacağı belirler.noktaaaa.gerisi piyasada forumlarda atılan bu tür palavradan öteye gitmez işte

2.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Yapma yaaaa baksen.böyle bir garanti hangi hissede oldu.3 ayda bir yıldız pazara giren en az 10 hisse oluyor ama bir tavan bile yaptığını görmedim.hayal gücünüz valla rüyadan öte.siz bu moralle hayatta yaşlanmazsınız.ama boşver siz böyle kalın.insan hayal ettiği müddetçe yaşar.malın değerini pazar değil veriler ve tahta yapıcının ne yapacağı belirler.noktaaaa.gerisi piyasada forumlarda atılan bu tür palavradan öteye gitmez işte
    Sizin 100 hedefiniz de elle tutulur bir hedef değil ki Sn. 2020. Şirket bence ederinde işlem görüyor şuan. Tahta yapıcının ne yapacağı belli olmaz. Bilanço sonrası beklentilerim farklı. KY nin dikkatini çekerse çok farklı şeyler olur.

Umarım yıldız pazara geçer.
    O zaman hep beraber ne olduğunu görürüz
    Bu yazınızı size hatırlatırım
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku

4.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Sizin 100 hedefiniz de elle tutulur bir hedef değil ki Sn. 2020. Şirket bence ederinde işlem görüyor şuan. Tahta yapıcının ne yapacağı belli olmaz. Bilanço sonrası beklentilerim farklı. KY nin dikkatini çekerse çok farklı şeyler olur.
    benim 100 hedefimin o kadar altyapısı var ki... ama bunu ben size nasıl izah edeceğim biemem.
    1-)Satılan arazinin toplamın %45 i olduğuna göre demek kalan yer de en az 200 milyon avroya satılır.Bu da kasada olan toplam meblağın 200 milyon avro yani yaklaşık 2 milyar eder.Bu da defter değerine 40 lira etkisi olur yurtiçi ile bu değer 48-50 lira olur.Defter değerinin bıark 3-7-10 katına,sana şimdi yüzden fazla hisse yazarım ki defter değerinin 10 katından fazla işlem görüyor.üstelik zarar etmiş,kasa tamtakır çoğunda.bırakın da bu da defter değerinin 2 katına işlem görsün.görür mü? şahsi kanaatim odur ki daha fazlasını hakediyor.mesela sinpaş aynı patronun,borç gırtlakta ama defter değerinin 36 katından işlem görüyor.
    2-)Yılsınu bilançosunda yeniden değerlendirme karı ile yıllık kar rakamı 1.8 milyar olunca ki sermayenin 36 aktı kar hisseyi uçurur.100 olursa F/K 3 olur çok mu yani.fk sı 20 den tut 200 kata kadar batık firmalar işlem görüyorsa 3 cılız kalır.
    3-)Tutun ki 10 tane bedelsiz verdi.bu olasılık tabi ama neden olmasın?
    4_)KALAN YERİN 300 MİLYON AVROYA SATILMASI HABERİ GELİRSE DE KİMSE SÜRPRİZ KARŞILAMASIN.
    Bu kadar beklentilerden bir tanesi de mi olmayacak.o zaman sana soruyorum 100 senin için hayal ise burda ne işin var?
    Mide bulandırma yeter.hissen yoksa da burada olumsuz algı yaratmana gerek yok.herkes kağıdın değerini biliyor.
    Hayatta en kızdığım şey elinde hisse olmayanların gelip burada hisseyi kötülemesidir.
    Bu işler artık prim yapmaz.amacın buysa boşuna çabalama.32 yıllık borsa hayatımda neler gördüm neler.
    Ama ben irademe sahip olduğum için asla etkilenmem.merak etme
    hissenin değerinin 100 olmayacağını sen de benim gibi madde madde yaz da belki ben değil ama başkaları ikna olur

5.  Alıntı Originally Posted by ötüken06 Yazıyı Oku
    Umarım yıldız pazara geçer.
    O zaman hep beraber ne olduğunu görürüz
    Bu yazınızı size hatırlatırım

boşver gardaş ya hatırlatacakmış.neyi hatırlatacaksın.1 tavan yapmadığında da hatırlat da görelim bimişliğini

Evet o zamanda hatırlatırım
    Hiç endişeniz olmasın
     Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    boşver gardaş ya hatırlatacakmış.neyi hatırlatacaksın.1 tavan yapmadığında da hatırlat da görelim bimişliğini

7.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    Sayın 2020 yazışma şekliniz biraz ağır değil mi?İnanın dışardan gören böbürlenmiş kibirlenmiş şekilde konuşduğunuzu sanıyor...Allah kibirli ve böbürlenen kimseleri sevmez...Rızkı veren parayı veren Allah dır...Çok kazanmış olabilirsiniz ama mütevaziliği elden bırakmazssak iyi olur.Veren de Alanda Yüce Rabbim...Kırıcı olmadan yazalım....
    Burada, tarafımdan yapılan yorum ve görüşler, YATIRIM TAVSİYESİ NİTELİĞİ kapsamında değildir.
    Borsada fırsatlar bitmez!!!Yeterki Rabbim Nasip etsin kazanmayı!!!

8.  Alıntı Originally Posted by ötüken06 Yazıyı Oku
    Evet o zamanda hatırlatırım
    Hiç endişeniz olmasın

Hisse ana pazarda işlem görecek...

Yıldız pazar için FON lazım..o şartı sağlamadık..fon alışı olursa yıldız pazarda da işlem görür ama ha Yıldız ha Ana pazar çok farketmez.. şu Alt pazardan üste çıkalım da farketmez..

Zamanla Yıldiz Pazarda olur.Acalemiz yok..

Sayfa 602/670 İlkİlk ... 102502552592600601602603604612652 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •