Sayfa 607/670 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,849 - 4,856 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

üç aylık takas

Saygıdeğer AMCA ve değerli yatırımcı arkadaşlar, SERVET sayesinde sabrın, kanaat etmenin, trader değil yatırımcı olmanın ne demek olduğunu en iyi öğrenen benim. Çok uzun zaman önce başlayan SERVET yatırımım hayatımın en bereketli gönemine girmemin dayanağı oldu. İçine girdiğimiz 2021 yılının herkese sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Saygıdeğer AMCA ve SERVET yöneticileri sizlere ne kadar minnet duysam, teşekkür etsem azdır. Başarılarınızın devamını dilerim, saygılarımla. Ömer

3.  Alıntı Originally Posted by Şanssız Uzaylı Yazıyı Oku
    Saygıdeğer AMCA ve değerli yatırımcı arkadaşlar, SERVET sayesinde sabrın, kanaat etmenin, trader değil yatırımcı olmanın ne demek olduğunu en iyi öğrenen benim. Çok uzun zaman önce başlayan SERVET yatırımım hayatımın en bereketli gönemine girmemin dayanağı oldu. İçine girdiğimiz 2021 yılının herkese sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir yıl olmasını temenni ediyorum. Saygıdeğer AMCA ve SERVET yöneticileri sizlere ne kadar minnet duysam, teşekkür etsem azdır. Başarılarınızın devamını dilerim, saygılarımla. Ömer
    bir hisse de sabirla beklemek ne demektir? Denince aklima ilk gelen insanlardan biri olacaksin....

Sen servet aldigindan beri Ulkemizde ve dunyada neler oldu neler ama hikayemiz olan hisse nerelere geldi...

Muthis sabrin icin seni tebrik ederim..

Yarin Ana pazardayiz artik...

Temmuzda 17 lirayken basladigim bu seruvende Benim elimde artik hatira miktari kadar Servet kaldi duzeltme yaparsa Elbet bir gün donmek şartıyla... ;))

Yapmazsa da yolu acik olsun Güzel hissemizin..burda guzel insanlar tanidim..siddetli tartismalar da yaptik )

Ben yatirimlarimi biraz baska hisselere kaydirdim.
    biraz da kisa vadeli al sata yoneldim acikcasi.. (belki de hata yapmisim derim ilerde) zamanla göreceğiz..

Tekrar Görüşmek üzere

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : HEG; 04-01-2021 saat: 00:08.

Sayın HEG merhaba, teşekkür ediyorum iltifatınız için. Ben geçmişte 2002 yılında başladığım borsa macerasında 2008 ylında herşeyimi kayberek nokta koymuştum. Bu geçen süre zarfında genellikle günlük al-sat yaptım ve çoğunda zararla günü kapattım. Daha önce de belirttiğim gibi benim mesleğim garsonluk, Antalyalıyım. Fakir bir aileden geliyorum, hayatım yoksulluk sınırları içinde geçti. Ne bir şirketi analiz edebilirim nede bilançodan anlarım. Sadece sizin gibi bilgi Sahibi insanların fikirlerinden faydalanarak buralara kadar geldim. En son bende 66-67 civarında bir miktar hisse sattım ve başka bir kaç hisse aldım. Portföyümün çoğunluğunu yine her zamanki gibi SRVGY oluşturuyor. Belki kendimce çok cazip bir hisse bulursam bir miktar daha satabilirim ama genel anlamda tamamen satıp çıkmayıp düşünmüyorum. (tabiri caizse bu hisse ile kendimce bir tarih yazmak istiyorum). Ne zaman ki bu yılki gibi boş şirketlerin hisselerinin sebebsiz yere kısa sürede 10 kat 20 kat prim yaparsa o zaman tamamen satar çıkarım, ama şuan da böyle bir şey söz konusu değil. Zamanında az bir miktar olan hisse sayım, zamanla hem hisse değerinin artması hemde her seviyeden alarak ekleme yapmam sayesinde şu an belkide en az bilgiye sahip olmama rağmen sadece sabır ve azimle hayatımı kurtardım diyebilirim. Biliyorum bir daha böyle bir hisse bulamam, o yüzden satmak için acele etmiyorum. Sayın HEG, siz yaptığınız analizler ve verdiğiniz bilgiler ile bana en çok faydası olan insanların başına geliyorsunuz. Umarım bir gün sizinle bir çay içme onurunu yaşayabilirim. Sağlıcakla kalın, Allah a emanet olun, saygılarımı sunuyorum.(Elimden geldiğince sizi takip etmeye çalışacağım)

5. Merhabalar, genelde pasif olarak takip ediyordum. İlk kez üye oldum. Burada değerli paylaşalım yapan herkese selamlar. Yaklaşık 12 - 58 arasında bu kağıdı taşıdım, hikayesine inandım, çok şükür Allah utandırmadı. 60-70 arasında dinlenecek diye bir iki başka kağıtlarda işlem yaptım( keşke yapmasaydım) Yeniden 70 li fiyatlardan alım yaptım. Ne kadar tutarım onuda bilmiyorum. Kısaca arsa hikayesi beni çekiyor. Ancak bazı forumlarda Kanal İstanbul hikayesinden bahsediyorlar. Bunun doğruluk payı nedir onu merak ediyorum.

6.  Alıntı Originally Posted by Finaktif Yazıyı Oku
    Merhabalar, genelde pasif olarak takip ediyordum. İlk kez üye oldum. Burada değerli paylaşalım yapan herkese selamlar. Yaklaşık 12 - 58 arasında bu kağıdı taşıdım, hikayesine inandım, çok şükür Allah utandırmadı. 60-70 arasında dinlenecek diye bir iki başka kağıtlarda işlem yaptım( keşke yapmasaydım) Yeniden 70 li fiyatlardan alım yaptım. Ne kadar tutarım onuda bilmiyorum. Kısaca arsa hikayesi beni çekiyor. Ancak bazı forumlarda Kanal İstanbul hikayesinden bahsediyorlar. Bunun doğruluk payı nedir onu merak ediyorum.
    Merhaba,
    Benim bildigim kadariyla bir alakamiz yok..

Kanal istanbulla ilgili hisseler belli aslinda
    Cimentoda akcansa oyakc nuhcimento (bolgeye yakinliklarindan dolayi dedim)
    Gyoyo da;ekgyo klgyo ihlgm ve belki de hlgyo vkgyo belki algyo(bolgeye yakin arsasi var)
    Etkili olur diye düşünüyorum...

Servetin bu bolgede arsasi yok ama şunu yapabilir kasaya girecek yaklasik 1 milyar tlyi bu isde kullanabilir(arasi olan kisi veya kurumlarla ortak proje yapabilir) ..ama Bu olasilik tum gyolar icin de olabilir..bu varsayim suan fazla..

Yani cok sonra dolayli etkilenme olasılığımiz olan bir olay ama olmayadabilir tabii.

SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : HEG; 04-01-2021 saat: 13:14.

7. Teşekkür ederim Sn. HEG

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
    85 yaktin ya Büyüksün Amca rekoru kirdim ))))
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

Sayfa 607/670 İlkİlk ... 107507557597605606607608609617657 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •