Sayfa 611/670 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,881 - 4,888 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Ne varsa eski topraklarda var
    yüzümüzü güldürüyorsun Amca
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

2. en son yazımın silinmesinin nedenini anlamış değilim.o zaman bidaha yazmamın bir manası yok.demek burada da demokrasinin d si yok.yazımda hakaret veya olumsuz bir unsur bulunmaması nedeniyle yazımın hangi gerekçeyle silindiğini moderatöre sordum umarım bir ikna olacağım cevap gelir.ama yok gelmezse demek yazımın silinmesi telegram gurubundaki servet gyo sayfasını yöneten gortez başkanın bastırmasıyla olmuştur.beni burada küçük yatırımcıyı kandırmasınlar diye yazı yazarken yazımın silinmesi bana değil küçük yatırımcıya zarar verir.
    ytd.

3. 7.20 maliyetli mallarımın %72 sini bugün itibarıyla tahtada en çok satıcı olarak vererek vedalaştım.
    Artık bir yerde durmasını bilmek lazım.kalanları da 130-140 arasında verip çıkacağım.
    Diikkat ederseniz bu hissede sert düşüş yaşanmadı.bu hep böyle gitmez diye düşünüyorum.32 yıllık tecrübem bana bunu hissettirdi.zaten borsada 1100 endeks kaçınılmaz diyen uzmanlar bir hayli fazla.
    Bir haftadan beri bilanço beklentisi iyi olduğuna inandığım ve uzun vadede 10 kat prim yapacağına inandığım hissede pozisyon aldım.bilanço sonrası tüm hisselerden çıkıp genel düşüşün olmasını bekleyeceğim
    Kalanlara bol şans.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Devremi kestirdiler
    çok korktuk

5. Sayın patron amca elimizde kalmış 3, 5 lot bırak da onlarda kalsın yükün zaten ağır biraz da biz taşıyalım her alta verdiğini almaya çalıştık, baktık taşıyamıyorsun düşürüyorsun, bizde düşürdüklerini minik minik topladık sen hedefine git biz sana mallarını teslim edeceğiz söz.

6.  Alıntı Originally Posted by 2020 Yazıyı Oku
    7.20 maliyetli mallarımın %72 sini bugün itibarıyla tahtada en çok satıcı olarak vererek vedalaştım.
    Artık bir yerde durmasını bilmek lazım.kalanları da 130-140 arasında verip çıkacağım.
    Diikkat ederseniz bu hissede sert düşüş yaşanmadı.bu hep böyle gitmez diye düşünüyorum.32 yıllık tecrübem bana bunu hissettirdi.zaten borsada 1100 endeks kaçınılmaz diyen uzmanlar bir hayli fazla.
    Bir haftadan beri bilanço beklentisi iyi olduğuna inandığım ve uzun vadede 10 kat prim yapacağına inandığım hissede pozisyon aldım.bilanço sonrası tüm hisselerden çıkıp genel düşüşün olmasını bekleyeceğim
    Kalanlara bol şans.
    Endekste genel düşüş beklentinizi neye dayandırıyorsunuz hangi ekonomik verilere ? İnsanlara korku pompalamayın eğer, bildiğiniz, öngördüğünüz bir veri varsa paylaşın ki 32 yıllık tecrübenizde kendinize bir şeyler kattığınıızı anlayalım

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,969
    Hadi Amca yap tavanini

8.  Alıntı Originally Posted by iquht Yazıyı Oku
    Endekste genel düşüş beklentinizi neye dayandırıyorsunuz hangi ekonomik verilere ? İnsanlara korku pompalamayın eğer, bildiğiniz, öngördüğünüz bir veri varsa paylaşın ki 32 yıllık tecrübenizde kendinize bir şeyler kattığınıızı anlayalım
    Ben 32 yılda bu tip sert düşüşlerde 7 defa yakalandım.hepsinde paramın yarısı gitti.3 yılda kazandım 3 günde gitti. Piyasalarla ilgili sert düşüş olacak öngörüsü olanları hiç dinlemedim.hepsi de haklı çıktı.borsa giderken insan bu tip haber pompalayan özellikle yurtdışı kaynaklı haberlere insan itibar etmiyor.şimdi de dikkat ederseniz bu tip öngörüde bulunan birçok insan var.1-2 kişi ya da kurum değil.
    şimdi maymun gözünü açtı.belki bu öngörüleri doğru çıkmayacak garantisi yok ama.eğer ders alma adına tecrübe adına ben bunu yapmasaydım kendime saygım kalmazdı.sonuçta 7.20 maliyetli hissemin yaklaşık yüzde 30 unu tutarak gerisini sattım.bana bu kadar yeter fazla bile gelir.düşerse kafama göre bir hisse bulurum.olmazsa da yolu açık olsun kalanlardan kazanırım.
    olay bu.yoksa kimse benden etkilenip hissesini satmasın.kimseye sebep olmak istemem vebal alamam.
    kalın sağlıcakla...
    Y.T.D.

Sayfa 611/670 İlkİlk ... 111511561601609610611612613621661 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •