Sayfa 617/670 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Jumalus Yazıyı Oku
    Şirkete ben de mail attım. Bana yapılan satışın arzı olduğunu söylendi. Bende kalan yerin ayninfiyata hatta daha yüksek bir fiyata satılacağına inandığımi söyledim. Arazinin gerçek değerini biliyorsanız kağıtta yazanın bence pek bir önemi yok
    burada maksat arazinin dolayısıyla defeter değerinin mümkün olduğunca düşük gösterilmesidir amaç.demek bu hissenin tamamını toplamadan götürmeyecek patron.bunun yüzünden gözde kozaa gibi hisseleri kaçıracağız.elimdekilerin bir kısmını daha verip gözde ve kozaa almayı düşünüyorum.bunların bıktırma hareketleri adamı yoruyor.bir yerde de tatmin olmak lazım.keşke diğer hisselerde bundan kazandığımın 5 te birini kazansam

2. Hiisenin gidişatı nasıl olur, beklenti nelerdir.Yorumlayacak arkadas var mo?

3. Bu kağıda nolmus böyle
    PaTRoN o kadar dua aldiydin son iki ayda olanlar ne böyle ayıp ayıp....

4. İstediğin kadar düşür 36 maliyetli mallarımı Satmıyorum spek efendi. Ytd

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Arkadaşlar merhaba almanyadakı satısla alakalı 15.01 2021 tarihinde 2. taksit ödenecek deniliyordu konu ile alakalı kap düşmemiş, birde bu 177 mılyon euro ile sirket ne yapacak acaba?(3 tane arsa almıs ana şirketten toplamı400mılyon tl)

6. 2. Taksit vaktinden önce hesaba yatırıldı.
    2 Kasım Kapında var

14.10.2020 tarihli Özel Durum Açıklamamızda belirtilen, iştirakimiz OSWE Real Estate GmbH' ın sahip olduğu taşınmazların bir kısmının satışına ilişkin 2021 Yılı Ocak ayında tahsili planlanan İkinci taksit ödemesi Alıcının gayrimenkullerin yer tesliminin öne alınması talebi üzerine 30 Ekim 2020 Cuma günü tahsil edilmiştir. Böylece işbu satışa dair toplam 176.082.200,00 EURO satış bedelinin tamamı hesaplarımıza geçmiş bulunmaktadır.

Kamuoyuna Duyurulur,

Saygılarımızla,
     Alıntı Originally Posted by muhibbbi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba almanyadakı satısla alakalı 15.01 2021 tarihinde 2. taksit ödenecek deniliyordu konu ile alakalı kap düşmemiş, birde bu 177 mılyon euro ile sirket ne yapacak acaba?(3 tane arsa almıs ana şirketten toplamı400mılyon tl)
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    2. Taksit vaktinden önce hesaba yatırıldı.
    2 Kasım Kapında var

14.10.2020 tarihli Özel Durum Açıklamamızda belirtilen, iştirakimiz OSWE Real Estate GmbH' ın sahip olduğu taşınmazların bir kısmının satışına ilişkin 2021 Yılı Ocak ayında tahsili planlanan İkinci taksit ödemesi Alıcının gayrimenkullerin yer tesliminin öne alınması talebi üzerine 30 Ekim 2020 Cuma günü tahsil edilmiştir. Böylece işbu satışa dair toplam 176.082.200,00 EURO satış bedelinin tamamı hesaplarımıza geçmiş bulunmaktadır.

Kamuoyuna Duyurulur,

Saygılarımızla,

Verdiğiniz cevaptan ötürü teşekkür ederim peki sizce gkdan yuksek temmetu yada bölünme cıkma olasılıgı var mı? yoksa sinpaşın mali yapısına destek olmak icin arsa alısverişine devam mı?

8. Bence temettü çıkar ama bedelsiz çıkmaz..
    Temettü oranıni bilemiyorum.
    Arsanın kalan kısmı satilmadan bedelsiz vermesi gereksiz olur bence.
     Alıntı Originally Posted by muhibbbi Yazıyı Oku
    Verdiğiniz cevaptan ötürü teşekkür ederim peki sizce gkdan yuksek temmetu yada bölünme cıkma olasılıgı var mı? yoksa sinpaşın mali yapısına destek olmak icin arsa alısverişine devam mı?

Sayfa 617/670 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •