Sayfa 619/670 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,945 - 4,952 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Anlaşılan beklenti o kadar somutlaştıki baskı bu kadar artıyor.
    Bunun akabinde almanya satış haberi çıkarsa şaşmam
    Özellikle hisse nette yazan arkadaşları genel kurula katılmasını diliyorum çünkü ky.nında hisselerine sahip çıktığını görmeleri lazım.
    Hisse sayısı az veya çok fark etmez.
    Mesela bende hiç hisse yok iken kurula katılıp oradaki aymosfere ikna olup hisseye girmişliğim olmuştur.
    Kurulda hissenin geleceği somut bir şekilde masaya yatırıyorlar.
    Geçen sene katılanlar hatırlar Abdurrahman beye hissemiz emsallerine göre uzuz kaldı sorusunu soran bendim gülerek farkındayız ama zamanı var cevabını vermişti.
    Y.t.d

Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Anlaşılan beklenti o kadar somutlaştıki baskı bu kadar artıyor.
    Bunun akabinde almanya satış haberi çıkarsa şaşmam
    Özellikle hisse nette yazan arkadaşları genel kurula katılmasını diliyorum çünkü ky.nında hisselerine sahip çıktığını görmeleri lazım.
    Hisse sayısı az veya çok fark etmez.
    Mesela bende hiç hisse yok iken kurula katılıp oradaki aymosfere ikna olup hisseye girmişliğim olmuştur.
    Kurulda hissenin geleceği somut bir şekilde masaya yatırıyorlar.
    Geçen sene katılanlar hatırlar Abdurrahman beye hissemiz emsallerine göre uzuz kaldı sorusunu soran bendim gülerek farkındayız ama zamanı var cevabını vermişti.
    Y.t.d
    O zaman güzel haberlerinizi bekliyor olacağız.

Borsa çıkarken bu hissenin düşmesi incitici gerçekten.

1 milyar kar açıklamış 1 avm,1 okul, 1 çankaya da arsa, 1 büyük proje almış hissenin burada bu şekilde olmaması lazım.

Kasamız da da 600 milyon tirink para var)

3. İnveo 90'da düşeni kırdı bir haftada yaklaşık % 40 pirimlen şuan 130
    Servet düşeni 73.35'te kırdı kıyaslan %17 civarında pirimlendi yani düşerken hızlı çıkarken yavaş çıkan kâğıt kusura bakmayın keriz silkelemekten başka birşey değildir.
    Niye inveo'yu örnek verdim çünkü şirketin tüm verileri neredeyse servetlen aynıdır çok az detay dışında.
    Mesela borçluluk hisse sayısı defter değeri vs.
    Y.td

4. Genel kurula katılan arkadaş olursa buraya izlenimlerini yazarsa seviniriz.

Redmi Note 9 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. İyi geçti sunumlar güzeldi kalan yerin satışı soruldu iyi teklif gelirse değerlendirilir.
    Bedelsiz soruldu sirketin nakit kaynağı güçlü olması için şuan gerek duymuyoruz hissedarlarimiza ağır vergi yükünü getireceğinden dolayı sıcak bakmıyoruz dediler vs.vs.
    Y.t.d

6. İndir bakalım sayın tunç 5'ten aldığımı yaverin veysoya 58'den verdim.
    110'dan senden aldıklarımı 250'den yine sana verecem bunu not al.
    Y.t.d

7. Ey tahtacı kardeş hani geçenlerde artistlik yaptınya hah iste o 10 bini aldıran bendim kendi param yok bir dosta aldırdım onu almaya çalışma çünkü o en az iki yıl bekler
    Y.t.d

8.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Ey tahtacı kardeş hani geçenlerde artistlik yaptınya hah iste o 10 bini aldıran bendim kendi param yok bir dosta aldırdım onu almaya çalışma çünkü o en az iki yıl bekler
    Y.t.d
    Aldıkça veriyolar Allah sonumuzu hayreysin ne düşünüyorsunuz nereden dönecek bu sizce.

Sayfa 619/670 İlkİlk ... 119519569609617618619620621629669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •