Sayfa 639/670 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 5,105 - 5,112 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. 113 benim hesabıma göre gerçek degeridir % 6 daks yatırımın payını düsmedim.
    Sayın heg mevcut fiyatı yani sirketin resmi degeri özerinden 40 tl demiş ve öyle olacak gibi.
    Çünkü; şirketler daha az vergi ödemek için ekspettizlerle anlaştıkları fiyat üzerinden bilanço hazırlarlar.
    Özellikle patron hisselerinde.
    Ki avni beyin sattığı 902k lotuda 113 tl nin altında sattığını sanmıyorum.
    Y.td

2. Arsa satışına az kalmıştır bence..

Arsa fiyatları bu kadar artmısken Euro artmısken neyi bekliyorlar anlamıyorum?
     Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Mesut bey'in satışı için yetkilendirildiği arsa için muhtemelen teklifler ve girişimler vardı ki Mesut bey bu iş için yetkilendirildi.

Yaklaşık 3 ay geçti sanırım bu haberin kap ile paylaşılmasından bu yana.2021 sonuna geldik acaba Mesut bey yurda döndü mü ? Almanya'da mı ?

Bugün bir ara tam 15 dk hiç işlem olmadı bazen gün içi birkaç dakika olmadığı oluyor ama bugün ilk defa bu kadar uzun süreni gördüm.

Sn Heg siz ne düşünüyorsunuz Mesut bey durup dururken hadi satalım bu arsayı diye bir karar ile yetkilendirilmiş olamaz sanırım
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Avni bey ve diğer ortakların geçtiğimiz haftalarda yaptıkları satış ve dolaşıma soktukları paylar manidar değil mi ?

Hem psikolojiye oynuyorlar bu şekilde hem de azcık derinliği artıyor tahtanın..

Notlarıma bakmadım yanlış hatırlamıyorsam Avni bey'in geçen hafta borsa dışında sattığı paylar hariç hemen öncesinde diğer ortakların yaklaşık 600k lot satışları vardı.10 kademede 80k blok satışın olduğu seans oldu.

100 adet hisseyle 50 kademe oynayan tahtada o mallar adresine teslim edildi.Öyle zannediyorum ki bir şeylerin ön hazırlığı yapıldı ya da yapılıyor diye düşünüyorum.

Geçen yıl hiç işlemim olmamasına rağmen tahtacı abiyi takdir ettim doğrusu geçen yıla baktığımda , çünkü elinde öyle bir satış haberi olmasına rağmen ve yan tahtaların abartılı yükselişler yaptığı bir dönemde yukarı yönlü hareketini abartmamış istese o spekülasyonu çok daha yukarılara sürmek için kullanabilirmiş.

Şahsen,geçen yıldan bu yana hem tahtayı yakın takip eden yatırımcıların ve bu topiğin saygın eski yorumcularının fikirleri görüşleri ve yorumlarının çok daha kıymetli olduğunu düşünüyorum sn Heg sn Şakir ve diğer müdavimler.

Selamlar,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Somewhere in the moon
    Gönderi
    6,968
     Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Arsa satışına az kalmıştır bence..

Arsa fiyatları bu kadar artmısken Euro artmısken neyi bekliyorlar anlamıyorum?

Daha yüksek fiyat veren bir müsteri
    Yazdıklarım Yatırım Tavsiyesi Değildir.
    Dürüstlük çok pahalı bir hediyedir ucuz insanlardan beklemeyin W.Buffet

5. Amca olmasa zaten burda olmazdım.

Kim ne derse desin;

Amca 2020den 2021 marta kadar kimseyi mağdur etmedi..

Servetin hikayesi 2020 yılında davulla zurnayla gelmişti. 2020 başından beri bilinen bir hikayeydi.

2021 Mart ayından sonrasını hem Amca hem de Servet yatırımcıları boş geçirdi.

Amca'nin dengesi de borsanın dengesi de Servetin dengesi de bozuldu... 2021 de Amca da yatırımcılar da bence mağdur olmuş ve zarar etmişlerdir..

2022 yılını İnşallah iyi geçiririz..

Amca elindeki hisselerin hesabını kitabını iyi yapar ve hissemiz Euro bazlı zirvesi olan 16Euroyu katlayarak geçer..

Alıntı Originally Posted by winwin Yazıyı Oku
    Avni bey ve diğer ortakların geçtiğimiz haftalarda yaptıkları satış ve dolaşıma soktukları paylar manidar değil mi ?

Hem psikolojiye oynuyorlar bu şekilde hem de azcık derinliği artıyor tahtanın..

Notlarıma bakmadım yanlış hatırlamıyorsam Avni bey'in geçen hafta borsa dışında sattığı paylar hariç hemen öncesinde diğer ortakların yaklaşık 600k lot satışları vardı.10 kademede 80k blok satışın olduğu seans oldu.

100 adet hisseyle 50 kademe oynayan tahtada o mallar adresine teslim edildi.Öyle zannediyorum ki bir şeylerin ön hazırlığı yapıldı ya da yapılıyor diye düşünüyorum.

Geçen yıl hiç işlemim olmamasına rağmen tahtacı abiyi takdir ettim doğrusu geçen yıla baktığımda , çünkü elinde öyle bir satış haberi olmasına rağmen ve yan tahtaların abartılı yükselişler yaptığı bir dönemde yukarı yönlü hareketini abartmamış istese o spekülasyonu çok daha yukarılara sürmek için kullanabilirmiş.

Şahsen,geçen yıldan bu yana hem tahtayı yakın takip eden yatırımcıların ve bu topiğin saygın eski yorumcularının fikirleri görüşleri ve yorumlarının çok daha kıymetli olduğunu düşünüyorum sn Heg sn Şakir ve diğer müdavimler.

Selamlar,

6. Halk yatırım avni beyden 1 milyon lot daha almış.
    Kap'a bildirmek zorunluluğu yoktur galiba.
    Öncekini bildirmişti.
    Vallah bence gelmekte olan geliyor..
    Sabırlı olalım..
    2022 yılı herkes serveti konuşur inşallah"
    Y.t.d

7. Oswe Real Estate GmbH'ın ("Oswe") 2.000.000 EUR olan sermayesinin %20'sine denk gelen 400.000 EUR nominal bedelli 400.000 adet Oswe hissesinin hisse başına 1.365 TL olmak üzere toplam 546.000.000 TL bedelle Kızılbük Gayrimenkul'e satılmasına ...
    Bu rakam iştirakine satılmış rakamdır.
    Demeki kalan %74'lük kısmı 147 milyon euro bedelle satılabilir.
    Bu tabiki beklentilerin altında.
    Bu satıştan gelen para bilançoda yine görünmeyecek yani 2022 2.çeyrek bilançosuna yetisir.
    Artık piyasa nasıl fiyatlar göreceğiz.
    Sayın HEG bir analiz yaparsa memnun oluruz

8. Bu yapılan satışı ve grup şirketleri arasındaki bu alışverişi çözen oyunun genelini çözmüş olur...

Sayfa 639/670 İlkİlk ... 139539589629637638639640641649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •