Sayfa 645/670 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 5,153 - 5,160 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Sabırlı olmakta fayda var elbette pazarlıklarda olabilir ama 200'e kadar kendileri götüreceklerdir diye düşünüyorum.
    Tabiki mal vermeleri lazım mesela 2milyon lot ile bu hisse hacimli 200'e gider ve 180 liradan köpüksüz fiyatlanır.
    Belki yazdıklarım inandırıcı gelmez ama sayfamı tıklayarak servet 13 lirayken hisseyi 7 ye kadar indirip 30'a götürecekler demistim demiskende sallamıyordum ve öylede yaptılar.
    Yine satış muhabbetinden.
    Olası bir satış ve beklenen rakamdan gerceklesirse 350 süpriz olmaz ama orada kalıcı olurmu orasını bilmem.
    Y.t.d

2. Benim hedefim gerçek değeri olan 65 tl'nin 3 katıdır iki ay sonrada olabilir bir yıl sonrada.
    16 euro hedefim ise sayın heg'in zirve hesabıdır tabiki saygı duyuyorum hatta 350 fe olabilir diyorum ama ben risk iştahımı kabartmam çünkü servet dışında çok cazip hisselerde var..
    Y.t.d

3. Not bu yazdıklarımı tahtacı okursa ki eminim okuyordur ve dakka başı hisse nette bakıyordur.
    Yarın aşağı salarken memleketim tunceli olan plaka 62 yani 62 62 sata sata indirirse bilinizki bize meydan okuyordur.
    Böyle huyları var Apo'nun.
    Y.t.d

4. Şakir bey indirirmi tahtacı o kadar 😳

5. Şakir Bey zaten burayı okuyorlar..

İnvesting de küfür okuyacaklarina aklı başında bir spek buraya bakar..

--Amca şunun farkında değil hisse şuan 5.80 Euro da zaten geçen sene Kasım'da da biz bu fiyattaydik. Geçen sene de öyle aman aman mal veremedi. Üstüne aldı bile. Bu filmin sonu böyle olmamalı..

--Amca şunun da farkında değil kendi oynamasa al sat yapmasa elinde 10bin lotla tavan olacak butik hisse var. Penta neyse bu da o aslında.

Almanya satış haberi iyi yerde gelirse gazla farklı yerlere de gider

Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    Sabırlı olmakta fayda var elbette pazarlıklarda olabilir ama 200'e kadar kendileri götüreceklerdir diye düşünüyorum.
    Tabiki mal vermeleri lazım mesela 2milyon lot ile bu hisse hacimli 200'e gider ve 180 liradan köpüksüz fiyatlanır.
    Belki yazdıklarım inandırıcı gelmez ama sayfamı tıklayarak servet 13 lirayken hisseyi 7 ye kadar indirip 30'a götürecekler demistim demiskende sallamıyordum ve öylede yaptılar.
    Yine satış muhabbetinden.
    Olası bir satış ve beklenen rakamdan gerceklesirse 350 süpriz olmaz ama orada kalıcı olurmu orasını bilmem.
    Y.t.d
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Birde bu yasaklıların geleceği belliydi neden gelmeleri beklendiki ,madem aralarında rekabet var..öncesinde tahta sürülemezmiydi..soru saçmaysa acemiliğime verin lütfen ..

7. 62-62 dediği satışı o şekilde yaparsa..
    Mesela 500 lot satacaksani 62-62-62 satıyorsun
     Alıntı Originally Posted by İbikk Yazıyı Oku
    Şakir bey indirirmi tahtacı o kadar
    MI MAX 2 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sayın heg teşekkür ederim,öğreneceğiz inşallah bu işi..

Sayfa 645/670 İlkİlk ... 145545595635643644645646647655 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •