Sayfa 7/670 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 49 - 56 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK;NE ELBİSELER GÖRDÜM İÇİNDE İNSAN YOK.
    NE ELBİSELER GÖRDÜM,İÇİNDE İNSAN YOK ; NE İNSANLAR GÖRDÜM,ÜSTÜNDE ELBİSE YOK...

3. ALmanyadaki satıştan kasaya para gelmeyecek zira Deks Lojistik ve Yatırım Anonim Şirketi satış ile ancak borcunu öder öz sermaye 0 gibi.

Alıntı Originally Posted by sard68 Yazıyı Oku
    ALmanyadaki satıştan kasaya para gelmeyecek zira Deks Lojistik ve Yatırım Anonim Şirketi satış ile ancak borcunu öder öz sermaye 0 gibi.
    O şirketin borcu mu varmış.Haydaaa.Biz 100 milyon TL kadar gelecek diye bekliyoruz...

5.  Alıntı Originally Posted by batık Yazıyı Oku
    O şirketin borcu mu varmış.Haydaaa.Biz 100 milyon TL kadar gelecek diye bekliyoruz...

arkadaşım iyi niyetli olduğunu varsayarak yazıyorum...

o binanın borcu yaklaşık 40 milyon eur.... yıllık geliri 10 milyon eur. ( 40 milyon TL) (kaynak konsolide faaliyet raporu)
    internette frankfurt şehrinin arsa fiyatlarını araştırabilirsin.. faaliyet raporunda ki o binanın değerlemesi 70 milyon eur dan fazla diyor..

şimdi sana soruyorum. patronlar yüzde 30 u boş olmasına rağmen yılda 40 milyon tl para basan yeri borcuna karşılık satarlar mı. ? kesinlikle o binayı 100 milyon eur dan aşağı vermezler. benim tahminim 100. 200 milyon eur arası.

bizim den malı kim satıyor derseniz.. patronlar değil.. belki eski hissedarlar...

Alıntı Originally Posted by dirilisborsa Yazıyı Oku
    arkadaşım iyi niyetli olduğunu varsayarak yazıyorum...

o binanın borcu yaklaşık 40 milyon eur.... yıllık geliri 10 milyon eur. ( 40 milyon TL) (kaynak konsolide faaliyet raporu)
    internette frankfurt şehrinin arsa fiyatlarını araştırabilirsin.. faaliyet raporunda ki o binanın değerlemesi 70 milyon eur dan fazla diyor..

şimdi sana soruyorum. patronlar yüzde 30 u boş olmasına rağmen yılda 40 milyon tl para basan yeri borcuna karşılık satarlar mı. ? kesinlikle o binayı 100 milyon eur dan aşağı vermezler. benim tahminim 100. 200 milyon eur arası.

bizim den malı kim satıyor derseniz.. patronlar değil.. belki eski hissedarlar...
    Arkadaşım cevabın için teşekkürler.Allah razı olsun.
    Ama yazında sanırım bir çelişki var gibi...Yani sonuçta 100 milton Tl yede satılsa.100 milyon eur satılsa ,kasaya para girecek değil mi....Kasaya para girecek diyen arkadaşta eski forumda kalmış,bulursam kopyalarım...selametle....

7. kasaya çok para girmeyecek. hade 100 milyon girsin hisseyi nereye taşıyacak. kaldı ki almanyadaki bina giderse kar yazan hiç birşey kalmayacak Türkiyedeki yapıları ne kadar kar yazacak .. siz hisseyi kaç tl ye gelecek sanıyorsunuz. ben anlamış değilim benim maliyet 4.20 ve ben bu hiseyi 3 ila 5 tl arası hareket edr görüyorum. şimdi 3.60 lerde bakalım ne kadarbekleyeceğic

8. Arkadaşlar bu kağıt temettü verirmi

Sayfa 7/670 İlkİlk ... 567891757107507 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •