Sayfa 84/670 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 665 - 672 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

ORKİDEM BENİMMMM.nASILSIN ORKİDECİMM.yine aynısın be orkide,hiç değişmiyorsun..arasıra yap bir güzellik.yaptığın onca i.....ğe rağmennnn...

Sabah 3.46 degdirdi öğleden sonra aşağı vermeye başladılar.

Hahaha ben burdan söylendikçe aşağı basıyor,bas yavrum bas...sana geçen günlerde % 25 zararına 6175 tane verdik.daha ne istiyon..benden sana başka kemik yok...ha hesabıma 20 binlira havale et zararıma karşı al,hiisselerin senin olsun...,hadi başka kapıya...

Batık usta orkide çiçeklerinin ömrü uzunmudur

Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Batık usta orkide çiçeklerinin ömrü uzunmudur

Maalesf burdaki orkidelerin ömrü çok uzun 10 ay kadar yaşarlar,ama onların yaşaması bizim içi ölümdür.2 ay kadar ölmüş numarası yaparlar...O zaman da bizim yaşama zamanımızdır....Bu genelde onlar için 2 ay kadar yaşama ,sonra 1 ay ölüm olmak üzere yılda 3 veya 4 kere tekrarlanır.benim bu orkide de saptadıklarım...............1 ay içinde yine 4 ün üzerine atmasını(bilanço hareketi)bekliyorum....Ha bu da benim bu hafta kafayı yememe sebeb olan msgyo gibi son oyununu sergileyip,üstadımız HAYEK beyin dediği gibi OKKKK Fırlamışsa yerine koymak(geri gelmesi) zor olabilir...Ben şahsen ok mok istemem 4 civarına razıyım...

Bekleyip görelim. Senin engin tecrubenden faydalanarak bende bana 4 yeter diyorum. Başka fırsatlar kaçıyor surekli

bu sirketi diger gmyo ' lar ile karistirmamak lazim.. tkrr ifade ediyorum

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!

Evet sn.hayek önceki yazılarında diğerlerinden farkını siralamistin. Ama beni düşündüren bu tahtada her 3 ayda bir 3.20 ye düşürüp sonra 4.20 ye çıkaran bir zihniyet var. Yani bu durum nezaman kadar devam edecek bunu kestirmek çok zor. Senin nihayi hedefin zaman ve değer olarak nedir. Yoksa benim beklememek gibi bir düşüncem yok aslında

Sayfa 84/670 İlkİlk ... 3474828384858694134184584 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •