Sayfa 95/670 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 753 - 760 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

Umutlandirdin sn.hayek İNŞALLAH dediğin gibi olur

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    normal şartlar altinda projeden sirketin elde edecegi gelir 300 milyon TL uzerinde.

su an sirketin 160-170 milyon TL degeri oldugu dusunuldugunde direkt tavan açmasi lazim.

ama ?? burasi servet tahtasi

kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir !!!
    O zaman ben 5 liranın üstüne atmasını bekleyim...daha önceki zirvesi olan 4.80 leri geçerse belki ok çuvaldan çıkmış diyebilirim...

Sn hayek birde 62000 m2 bir alan satışı dolayısıyla bunların işlemleri gerceklestikce haber yoğunluğu da önümüzdeki dönemde görülebilir

Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    Sn hayek birde 62000 m2 bir alan satışı dolayısıyla bunların işlemleri gerceklestikce haber yoğunluğu da önümüzdeki dönemde görülebilir
    en onemlisi o arsa su anda bilancoda degeri sadece 5 milyon TL olarak gozukuyordu. stoklarda idi cunku.

simdi yatirim yapilan gayrimenkuller sinifinda degetleme alacak. degerleme de zaten asagi yukati belli. bi anda bilancoda 5 milyon TL'den bilmem kac kat fazla deger olusacak. bilancoyu siz hesap edin artik.

ama diyorum burada bir capulcu takimi var ve biraz mal kaptirdilar ama uyaniklar mali birakmiyorlar. bakalim yarin gorecegiz degisik bir gun olabilir.

Alıntı Originally Posted by dels Yazıyı Oku
    O halde ok çuvaldan çıkmak üzere.belki yarın ki hareketleri ok için değerlendirme yapmamıza sebeb olabilir.Değil mi sayın hayek...Hele bir de tavan açarsa ne okmuş,mızrak deriz artık...özellikle de ben...

ahahaha

sn. batik beni guldurmeye devam ediyorsunuz

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    en onemlisi o arsa su anda bilancoda degeri sadece 5 milyon TL olarak gozukuyordu. stoklarda idi cunku.

simdi yatirim yapilan gayrimenkuller sinifinda degetleme alacak. degerleme de zaten asagi yukati belli. bi anda bilancoda 5 milyon TL'den bilmem kac kat fazla deger olusacak. bilancoyu siz hesap edin artik.

ama diyorum burada bir capulcu takimi var ve biraz mal kaptirdilar ama uyaniklar mali birakmiyorlar. bakalim yarin gorecegiz degisik bir gun olabilir.

Artık bu durumda 12 aylıklara yansıyacak herhalde.

Ben inanın yarın eksi bile açma ihtimalini göz önünde bulunduruyorumki sabah hayal kırıklığı olmasın. Normal bir hisse olsa doğal olarak yükseliş beklenir ama kendisi anormal

Sayfa 95/670 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •