Sayfa 455/670 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 3,633 - 3,640 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1. Dökülmeyiz))) 1 yıldir tutuyorum)))

2. Bizim menkul tahtanın freni rolünde...
    Yatırım tavsiyesi değildir.
    Burası doğunun batısı, batının doğusudur.

3. Elbet bir gün bizim yatırımı tuş edecek bir babayiğit çıkacaktır.Bakalım ne zaman olacak,çevremdeki herkes bizimin malının azalmasını bekliyor dalmak için.1.150 milyon lotu kaldı bakalım...

4.  Alıntı Originally Posted by magicpower Yazıyı Oku
    Dökülmeyiz))) 1 yıldir tutuyorum)))
    Sıkıntı yok.2 Haziran itibariyle para noter hesabına yaptırıldığına göre 1 Haziran itibariyle ifraz askı süreci başlamış oluyor,1 aylık askı süresi var ise Haziran sonu itibariyle sürecin tamamlamasını bekleyebiliriz,bu süre içerisinde vakıf ve yancıları ile bizim menkul arasındaki paslaşmaları izlemeye devam.temettü olayına gelirsek.benim için ilk senaryom geçerlidir.para girişini müteakiben temettü dağıtımı beklentim sürüyor....
    İşi ehline ,samanı eşeğe,bilgiyi arife verin.Bilgiyi eşeğe verirseniz ,bilgi zayi olur.

5.  Alıntı Originally Posted by by ben Yazıyı Oku
    Sıkıntı yok.2 Haziran itibariyle para noter hesabına yaptırıldığına göre 1 Haziran itibariyle ifraz askı süreci başlamış oluyor,1 aylık askı süresi var ise Haziran sonu itibariyle sürecin tamamlamasını bekleyebiliriz,bu süre içerisinde vakıf ve yancıları ile bizim menkul arasındaki paslaşmaları izlemeye devam.temettü olayına gelirsek.benim için ilk senaryom geçerlidir.para girişini müteakiben temettü dağıtımı beklentim sürüyor....
    Teşekkürler üstadım. Hedefe ulaşmadan tekkeyi terk etmek yok!!!)

Geçmişte Ünal tarım, Koniteks, Bimeks ve adını unuttuğum 2 hisse daha vardı elimde, hepsi mefta oldu. Adi adaletimiz ve SPK denen dolandırıcıyı koruma kurumu sayesinde hepsinin üzerine soğuk su içmekten başka çarem yoktu. Daha ilk halka arz döneminde ilgimi çeken SRVGY sayesinde hepsinin üzüntüsünü unuttum. Artık yüzüm gülüyor ve bundan sonra daha çok gülecek. 2013 yılından beri biriktirdiğim hisseleri 50 liradan aşağı satmıyacağım bir kısmını işe damızlık olarak 3 lü rakamları görmek için bekleyeceğim. Hiç acelem yok, spek beyefendi ne zaman isterse. YTD
    Son düzenleme : Şanssız Uzaylı; 04-06-2020 saat: 11:22.

7. Neyseki tahta yapıcınin genel kuruldan bir beklentisi yoktu anlaşılan.. akşama ters yapmazsa güzel gidiyor şimdilik..!!

8. Çok ilginç kağıt çıktığı yerde duramiyor illa başa donecek

Sayfa 455/670 İlkİlk ... 355405445453454455456457465505555 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •