Special Days Image
Sayfa 515/670 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,113 - 4,120 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileriyle görüştüm, Borsa İstanbulun yayınladığı bültenin geçerlilik tarihi 1 Ekim olarak yazmakta,

kesin olmamakla birlikte bizi 1 Ekim itibariyle ana pazara almaları gerekiyor dedi. Olmazsa itiraz ederiz dediler.

Biz 30 eylül itibariyle gerekli şartları sağladık.

Gerçi alt pazar -ana pazar evet bu işler hisseni derinliği açısından çok öenmli ama önceliğimiz paranın hesaba geçmesi..

Onlarda bu işlerin bitmesini beklediklerini söylediler...

önümüzdeki en büyük engel Bizim'in satışı.. elinde 760 bin lot kaldı.
    ...Bilgilendirme için çok tşk ederiz arkadaşım. Bizimde ki satış bence karşılıklıydı hissenin dolaşımdaki payını artırmak için ortak satışıydı beklentisi olan bir hisseyi ortak neden satsınki.ytd.

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkileriyle görüştüm, Borsa İstanbulun yayınladığı bültenin geçerlilik tarihi 1 Ekim olarak yazmakta,

kesin olmamakla birlikte bizi 1 Ekim itibariyle ana pazara almaları gerekiyor dedi. Olmazsa itiraz ederiz dediler.

Biz 30 eylül itibariyle gerekli şartları sağladık.

Gerçi alt pazar -ana pazar evet bu işler hisseni derinliği açısından çok öenmli ama önceliğimiz paranın hesaba geçmesi..

Onlarda bu işlerin bitmesini beklediklerini söylediler...

önümüzdeki en büyük engel Bizim'in satışı.. elinde 760 bin lot kaldı.

Emekleriniz için teşekkür ederim sayın heg.

Benimde tahminim bizim artık amacına ulaştı ,tamamen likiditeyi yükseltmek oldugunu anladım.

yüksekten açıp aşagılarda kapatıyor,1 haftadır bu şekilde tahtacı oynuyor.

Bu arada euro 9,2 tl oldu olacak.Şirket artık daha kar'lı oldu bu durumda.

Tahtacının derdi neden bizimle ugraşmak onu da anlamadım.

Şirket kazanıyor,tahtacı kazanıyor,iş küçük yatırımcıya gelince kazanmasın diyor.

Allah tahtacının kalbine merhamet versin diyelim .

saygılar.

3.  Alıntı Originally Posted by Muhammedsaid Yazıyı Oku
    Emekleriniz için teşekkür ederim sayın heg.

Benimde tahminim bizim artık amacına ulaştı ,tamamen likiditeyi yükseltmek oldugunu anladım.

yüksekten açıp aşagılarda kapatıyor,1 haftadır bu şekilde tahtacı oynuyor.

Bu arada euro 9,2 tl oldu olacak.Şirket artık daha kar'lı oldu bu durumda.

Tahtacının derdi neden bizimle ugraşmak onu da anlamadım.

Şirket kazanıyor,tahtacı kazanıyor,iş küçük yatırımcıya gelince kazanmasın diyor.

Allah tahtacının kalbine merhamet versin diyelim .

saygılar.
    Bizimden satan kişi Avni beyin yeğeni Ömer Faruk Çelik.. kendisi sene başından beri satış yapıyor.
    Elinde 1.873milyon lot vardi. 1.2 milyonu sattı.
    Kendisini internette biraz araştırdım 2013 yılında Sinpaş GYO dada hisselerini devretmiş.

Sanırım tahminim yeni projelerinde paraya ihtiyacı olduğu için satıyor.. bunun içinde iyi haberleri satış fırsatı olarak kullaniyor.

Gerçi bu sayede halka açıklık %10 oldu. Ana pazar kapısı aralandi

Dediğiniz gibi Euro artiyor. Tahta düşüyor .

7 nere 9.20 nere..
    Kasaya 100 milyon Euro girse sırf bu fark 220 milyon TL demek..

Alıntı Originally Posted by HEG Yazıyı Oku
    Bizimden satan kişi Avni beyin yeğeni Ömer Faruk Çelik.. kendisi sene başından beri satış yapıyor.
    Elinde 1.873milyon lot vardi. 1.2 milyonu sattı.
    Kendisini internette biraz araştırdım 2013 yılında Sinpaş GYO dada hisselerini devretmiş.

Sanırım tahminim yeni projelerinde paraya ihtiyacı olduğu için satıyor.. bunun içinde iyi haberleri satış fırsatı olarak kullaniyor.

Gerçi bu sayede halka açıklık %10 oldu. Ana pazar kapısı aralandi

Dediğiniz gibi Euro artiyor. Tahta düşüyor .

7 nere 9.20 nere..
    Kasaya 100 milyon Euro girse sırf bu fark 220 milyon TL demek..
    Kur farkı bile sermayenin kaç katı yahu.

Sabır edeceğiz artık,ya nasip.

5. Arkadaşlar yine bir kulapa çeviriyorlar mal aldirdığıniz hiç kimseye sattırmayın aç ayılar sahaya inmiş durumda tahtayı aşağı yani 15-18 bandına sokup küçük yatırımcının kanını emiyorlar dikkat edin!
    Benden taraf hodri meydan ne tek lot alırım nede tek lot satarim bizde yani üç arkadaşimizla birlikte 212 bin malımız var yarısını 30'dan vermeyi düşünüyorduk tek lot satan namerttir yani 30'larda 40'larda.
    2 sene daha bekleriz zaten 2 senedir bekliyoruz..
    Y.t.d

6. Cuma günü 25 ortalamayla alan 70-80 bin lot alan Osmanlı tahtamizi begenmedi ;)100 bin lira zararla çıkıyor..
    Son 2 gündür satışta olan credit satışına devam ediyor.

Bugün iyi mutlu olacağımız haberler veremedim, bu satışlar bitmeden de vermek zor..

Diğer taraftan arsa satış işinde belediye onayı kaldı..

Yarın 1 Ekim bakalım hangi pazarda işlem göreceğiz. Orasi da ayrı muamma..

7. ....Arkadaşlar benim anlamadığım hissenin potansiyelini herkez biliyor borsada bilinenden yani herkezin bildiği haberden bu zamana kadar olumlu sonuçlandığını görmedim esasında hissenin beklentisiyle gitmsi gerekiyor hisse sahipli olduğunu gösteriyor sahipleride bazen derinlikli izleyenler bilir bazen kademeleri alış ve satışda aynı yapabiliyorlar .....hisseye sanırım başka grupta giremiyor bu grupta çok egoist ve korkak galiba bazı spekler brak değerini değerinin 10 katından fazla götürüyorlar bu hissedeki biz gibi yatırımcılar temel analiz yapabilen pp/dd fk hesaplayan insanlar ama ne yazıki borsa 20 yıldır gördüğüm hisse bulmak için temelden teknikten ziyade hissenin speği sağlam olacak . değerinin çok altında olsada spek götürmek istemesse hisse gitmiyor. uzun vadede her hisse değerini bulur ama kurbağının gözü patlar. hayırlısı ....

Hiç sorun yok, daha önce nasıl 24 gösterip 18 - 19 lara indirdilerse şimdi de 26 gösterip 20-21 lere indirecekler, klasik srvgy hareketleri. Panikleyecek bir durum yok aksine kısa vadeli bir iki haftalık pozisyon açmak için fırsat veriyor, neden olmasın, bende fırsatları değerlendirirm. Patrona karşı mı geleceğiz

Sayfa 515/670 İlkİlk ... 15415465505513514515516517525565615 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •