Sayfa 523/670 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon
Arama sonucu : 5358 madde; 4,177 - 4,184 arası.

Konu: SRVGY - Servet GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Şakir deniz Yazıyı Oku
    3 milyon yüksek bir mevla değil ben bile yönlendirebilirim tanıdığımız banka danışmanları vardır.
    Y.t.d
    Şakir bey valla işte 3 milyon fon alımı olursa Ocak başında Yıldız pazardayiz..

şu paramız da geldi artık )

2. 😍😍🙏😍😍 Şükürler olsun. Bitmez tükenmez görünen sancılı bekleyiş sona erdi....

3. Tavanda ne kadar alıcı ile kapattı ve bugünkü alıcı satıcı bilgisi var mı acaba

4. 👏👏😍🧿🧿😍👏👏 Tavanda yaklaşık 36.000 ile kapattı....

5. ilk yerden gelecek toplam para karşılığı yaklaşık hisse başı 15 TL dir.kalan yerin satışından da yaklaşık bu kadar gelirse defter değeri yurt içi dahil 35 TL eder.yani şirket bu fiyatlarla gerçek değerine ulaşmıştır.Bundan sonraki yükselişler bonus olacak.

6. Grafiği patlattılar...Aşırı ve hızlı yükseliş başladı...Bu ipneler küflülerin malını almak için çakacaklar ama nerede ve nasıl....

7.  Alıntı Originally Posted by Hamsi Yazıyı Oku

Grafiği patlattılar...Aşırı ve hızlı yükseliş başladı...Bu ipneler küflülerin malını almak için çakacaklar ama nerede ve nasıl....
    Elbette iyi bir düzeltme yapacak ama nerede??? işte bunları görebilsek zengin olurduk.o nedenle ben her çıkışta ufak ufak veriyorum.düşerse alttan alırım düşmese de yolu açık olsun.1 e 5 prim yaptı bu hisse.daha 1 yıl olmadı.o nedenle fazla hergelelik yapmanın bir alemi yok.keşke her kağıtttan bunun 3 te biri kadar kazansak yılda.

8. Herkese hayırlı cumalar arsa satış muhabbetini yeni öğrendim o yüzden çok pişmanım yeni girdim hisseye 90 milyon Euro üstelik denilene göre sadece arsanın yarısı temel analiz olarak 890 milyon TL yapıyor 50 milyon sermayesi olan şirkete göre olması gereken rakam 4 haneliler benim gözümde ederi evet bakıldığı zaman 4 liradan 35 liraya gitmiş ama bunun sonu yok isterlerse 4 liradan 1000 liraya bile gidebilir tabikide alıp satmak sizin bileceğiniz iş ben niye bu fiyatlardan aldım çok değil 1 ay sonra bilanço açıklanacak yüzde 90 bu bilançoya yetişecek o bilanço bu para gösterildiği an en az 2 hafta tavan gider zaten bizde şimdiden yerimizi alalım dediğim gibi hedef çok daha yüksek halka açıklığıda çok az isterlerse uzaya götürebilirler iyi forumlar herkese

Sayfa 523/670 İlkİlk ... 23423473513521522523524525533573623 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •